La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1782 Culés

3

Lewandowski ostatnimi czasy błaźni się na boisku, poza nim błaźni się cały czas.

3

@TR3YWAY Gdyby nie odpowiedział na pytanie dziennikarza to tym bardziej nazwałbyś go bucem xD

konto usunięte

0

@TR3YWAY Masz Mbopa na avku

4

@marcin62 Może liczył na odpowiedź typu: "Tak, nie lubię go. Y(J)amal? Dla mnie istnieje tylko ten, który nagrał kawałek "Policeman"
@MesQueUnClub96 A no w sumie zabawne, że Lewego nazywa błaznem, a ma na avku gościa, który powiedział do Alby, że chce go klepać(zabić) na ulicy :=]

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

0

@marcin62 Nie nie, wystarczy szczerze odpowiedzieć: "w tamtym momencie młody podniósł mi ciśnienie, bo mi nie podał i w wyniku frustracji nie podałem mu ręki".

0

@Rust_Cohle Nie jestem, otwieram dyskusję.

konto usunięte

0

@TR3YWAY
Akurat to ,że jest bucem z wielkim ego już udowodniłw Borussi
Kuba I Łukasz mieli racje twierdzac ,że ma duże ego.

0

@TR3YWAY To chłopcze mogłeś iść za niego na konferencję i przestać zrzędzić.

konto usunięte

0

@TR3YWAY To Goat tenisa a człowiek z twojego avka jest znany m.in. że randkował z transem.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 ty nie masz pojecia kto to goat.

konto usunięte

1

@MarioVeB! Przecież to ty pisałeś że Alcaraz jest goatem tenisa xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?