- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 659 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 659 Culés
1
Kanał Sportowy od momentu wystąpienia z mocnym przekazem Stanowskiego stracił 60 tys subskrypcji. Wydaje się że kwestią czasu jest zjazd poniżej 1 mln.
2
@Warte Tymczasem Kanał Zero ma już prawie 350 tysięcy subskrybentów.Wiem że od lutego 2024 na youtuby wjedzie nowy hit oglądalności.
2
@Warte Sami są sobie winni, samo odejscie stana nie wywolalo takiej lawiny, niestety zachcialo sie Borkowi publicznie najeżdzać na Stanowskiego a to moglo sie skonczyć tylko w jeden sposob - tak jak sie skonczylo. Mną własnie wstrząsnął ten film, bo jednak Smoka mialem za chlopa z klasą a jednak... Sportowo ten kanał nie stracił nic po odejsciu Stana, jedynie wizerunek poleciał mocno. Już nikt na Borka i Smoka nie spojrzy tak samo jak wcześniej
0
@LukaszFan Nie pojmuje tego, o ile Borek oczywiście stracił bardzo dużo przez swój wyskok, ale co zrobił Smoku? Przecież nie powiedział nic złego, jedyne co jest mu zarzucane to to, że Stanowski powiedział, że Smok gdzieś po pijaku powiedział, że "nienawidzi" Stanowskiego? Trochę to mało by zniszczyć wizerunek gościa który jako dziennikarz osiągnął jednak znacznie więcej niż Stano.
0
@FcPortoFan1999 Tak tak, też tam jestem
0
@Warte imo sportowo lepsze i merytoryczne marterialy robią meczyki a odejscie stana im zasięgi złamie z tematów innych niz sportowe na których łapali ogromne liczby
0
@Nieznajomy Smok jest narcyzem. Osoby którym nie podobają się jego pomysły nazywa plebsem.
2
@Warte od zawsze uważałem Smokowskiego za taka dwu licowa ladacznice i typka który uważa się za lepszego od zwykłego "plebsu" można to było wyczytać między słowami w różnych połączeniach z widzami
0
@VegetaPolska A mowisz to na podstawie?
0
@Nieznajomy no na podstawie tego co powiedział Stan. Jeśli to nie byłaby prawda to Smok by na to odpowiedział. A jednak całe KS skulilo ogon
0
@VegetaPolska Dlaczego by odpowiedział? Największym błędem było w ogóle poruszenie tego tematu przez Borka. Wiadomo, że w internetowych dramach nie mają absolutnie żadnych szans ze Stanowskim i zdaje się, że teraz to zrozumieli. Nie jest to według mnie w żaden sposób dowód na to, że każde słowo w filmie Stanowskiego było prawdą. Z pewnością wiele słów było prawdziwych, tak samo jak za pewne ziarno prawdy było w słowach Borka. Ale jestem też praktycznie pewien że w niektórych kwestiach mijali się z prawdą i nie zamierzam ślepo wierzyć w słowa jednych czy drugich.