La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 936 Culés

1

Stano z nowym kanałem widzę ;D
"Kanał Zero"


1

@fart Mi się osobiście nie podoba, oczekiwałem więcej od nowego formatu. Robi KS 2.0 używając wszystkiego co wykorzystał tam..

3

@pozor kanał sportowy jak sama nazwa wskazuje - miałem nadzieję, że będzie głownie o sporcie.
Stano robił liczby? Robił, mega, ale czym? Gównem z Najmanem, gównem z Kapelą, gównem z Janoszek.
Zobaczymy czy bez Stana reszta pociągnie temat, i o ile pociągną, to mam nadzieję, że pójdzie to faktycznie w sport. Stana format mi się nie podobał i mam wrażenie, że podobał nie będzie. Jednak teraz ma swoje bagienko i tam niech robi pudelkowe dramy. To ludzie będą oglądać i za to będą sypać kasiorę.

1

@fart po 1 lutego nastąpi początek końca KS, chyba, że wymyślą coś nowego Boras i spółka

0

@barcelonaLM a to Ty myślisz że oni pieniędzy nie mają i nie będą w stanie prowadzić sobie kanału o sporcie na poziomie meczyków?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?