- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 703 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 703 Culés
1
Patrzac jakie byki graja w Urugwaju to gdyby nasi mieli grac na nich to xD
Chłopy przeciez by pozabijały naszych i tam dopiero byłoby błaganie o litosc.
Sam Araujo gdyby go na 9 przestawili porozbijał by na raz naszych stoperów ;)
0
@Sulimo to dlaczego go wszyscy wystawiają w obronie a nie w ataku? O.o
1
@Sulimo Przypominam, że to nie jest futbol amerykański tylko piłka nożna.
0
@maroon Tylko ze gra ciałem jest dozwolona. A to ze jest przepasc w sylwetkach to juz problem naszych :)
Ja mówie o rozbijaniu w ferworze sportowej walki a nie wjazdu z bara na pełnej
@Azi mało razy w klubie Araujo lądował na 9 w trakcie meczu xD? Zreszta z tej pozycji zdobył gola z baskami
1
@Sulimo z Twojego wpisu wynika że lepiej wystwić go na cały mecz na atak bo rozwala obrońców rywali. A nie wrzucać go bo jest taka potrzeba gonić wynik...
1
@Sulimo Gdybyśmy to My byli na miejscu Argentyny to pewnie czwórkę albo piątkę w plecy byśmy dostali z powodów mentalnych.
0
@Azi To raczej gdybanie ale patrzac jak wyglada Araujo a jak nasi stoperzy to ciezko nie odniesc wrazenia ze spokojnie by sobie poradził na tej pozycji.
Ogólnie Urusi pod wzgledem fizycznym to bestie sa. Co pokazali z Argentyna
0
@Sulimo Gdyby tylko tężyzna się liczyła to taki Messi nie miałby prawa zaistnieć w tym sporcie,a triumfy odnosiłyby zespoły złożone z samych dryblasów, a tak nie jest
1
@Sulimo Nasi czyli Polska? Przecież ci nieudacznicy z Mołdawią nie potrafią wygrać a tu jakieś porównania do poważnych reprezentacji
0
@Sulimo To dlaczego Korenczykow tak nie pozabijali?
0
@takisobiektos Urugwaj pod wodzą Diego Alonso grał siermiężną piłkę i się kompletnie na rozwijał. Chciałbym zobaczyć Urugwaj pod wodzą Bielsy na poprzednim mundialu, spokojnie wyszliby z grupy, grają bardzo fajną piłkę i bardzo intensywną. Zupełne przeciwieństwo Tabareza u schyłku kariery i Alonso od początku jego trenowania.