La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1728 Culés

konto usunięte

0

Przypominacie sobie jakąś ekipę na poprzednim mundialu, która zagrała tak odważnie i intensywnie w środku pola, z taką agresywnością, jak Urugwaj z Argentyną ? Oni nawet w 85 minucie wysoko podchodzili żeby uniemożliwić rozgrywanie piłki Argentynie. Myślę, że na takim turnieju ekipy mierzą siły na zamiary, bo mimo wszystko jedna piłka za plecy i już na turnieju cię nie ma. Patrzę na Maroko z Portugalią, ale oni w drugiej połowie, w pewnym momencie już oddychali rękawami i dali się zepchnąć głęboko do defensywy. Urugwaj nie miał takiego momentu.

1

@AFA90 Teoretycznie, to na mundialu piłkarze powinni biegać i pracować dwa razy ciężej, bo nie byli jeszcze na etapie sezonu, w którym zmęczenie mogło utrudniać im grę na boisku w późniejszych fazach meczów.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Teoretycznie tak, ale podejrzewam, że podejście mentalne też ma znaczenie, szczególnie jeśli mówimy o fazie pucharowej i tylko jednym spotkaniu.

1

@AFA90 Ja bym podkreślił że środek argentyny zagrał fatalne zawody

konto usunięte

0

@Barca_bwo To już swoją drogą. Akurat oglądałem występ De Paula z Villarreal przed reprezentacją i wyglądał bardzo podobnie jak z Urugwajem. Niechlujnie, dużo niedokładnych podań, podobnie Molina. Mac Allister zagrał też jedno z gorszych spotkań w kadrze, razem z Enzo. Jedynie Messi próbował coś stworzyć, ale środek mu nie pomógł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?