La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1743 Culés

0

Największym wstydem i frajerstwem jest to, że ten wczorajszy awans dałby awans gdybyśmy po prostu wygrali 2x z Mołdawią. :D Ręce opadają , a dodatkowo patrząc na to, że prowadzili w jednym z spotkań2-0 to można tylko się śmiać. Dziadostwo, zaorać grubym betonem!

Na takie momenty jak na Euro we Francji to pewnie poczekamy z 20-50 lat. Ogólnie kompletnie mnie to nie rusza. Więcej beki i żenady niż przyjemności z tej kadry.

0

@Kamiloza91 Wywalczyć jeden punkt przeciwko Mołdawii to jest frajerstwo gorsze od Łotwy Zbigniewa Bońka.

0

@FcPortoFan1999 Łotwa na Euro 2004 zremisowała z Niemcami - to był ich peak

0

@mekston I tak od 1982 roku Polska piłka próbuje wytłumaczyć się z porażek..

0

@Kamiloza91 Ostatnio Borek powiedział takie słowa, że ostatnimi czasy gra i to co się dzieje w reprezentacji (cały ten syf) sprawia, że spotkania kadry o pkt czy mecze towarzyskie staja się obojętne, nie ma tu żadnych emocji.
I ja należe właśnie do tej grupy obojętnych, Tak Nasza Reprezentacja kopaczy obrzydziła Mi ogladanie meczów. Bez charakteru, pazerności na wygrywanie, bez niczego. Często łapie się na tym, że bardziej kibicuje rywalom niż Naszym.

1

@FcPortoFan1999 bardziej argumentacja że to nie była aż taka kompromitacja jak teraz

1

@fart Tutaj nie ma racji? Przecież ta reprezentacja mam wrażenie że chce aby kibice oglądali to na totalnym zobojętnieniu.Później w swoich kompromitujących wypowiedziach pomeczowych tak pieprzą swoje kocopały.

0

@FcPortoFan1999 No właśnie ja się z Borem zgadzam w 100%

0

@fart To co się dzieje z tą reprezentacją to jest pogrzeb tego pokolenia.Dość smutny pogrzeb.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?