La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1048 Culés

3

Mam nadzieję, że nasz sztab medyczny nie będzie zajmował się Gavim i klub zainwestuje w jakiegoś profesjonalistę który cały okres powrotu do zdrowia będzie o niego dbał.

konto usunięte

0

@Fantastyczny Chłopiec
Ale o co wam chodzi z tym Sztabem medycznym ogarnijcie
Barcelona ma Bardzo dobry sztab

0

@Fantastyczny Chłopiec Teraz to go czeka operacja

0

@MarioVeB!
Jaki by nie był(a każdy wraca prawie 2 razy później niż zakładano), to jest nasz największy diament w mojej ocenie i trzeba zadbać o niego jak najlepiej to możliwe by wrócił do pełnej sprawności.

0

@MarioVeB! Bo Ty tak powiedziałeś czy dlatego że udaje się co roku unikać kontuzji mięśniowo-stawowych?

konto usunięte

0

@Odcinkowy Poniewąz do BArcelony przyjeżdza wielu piłkarzy się leczyć.
Zreszta chyba przegapiłeś to ,że do Barcelona zmieniła głownego lekarza.
Także nie histeryzuj

0

@MarioVeB! No i co to dało? Coś przegapiłem? Czyżby drużyna w kluczowym momencie nie była zdziesiątkowana? A może to jakiś głębszy plan którego nikt poza tobą nie rozumie?

konto usunięte

0

@Odcinkowy
Lekarz nie powoduje kontuzji tylko je leczy.

0

@MarioVeB! A kto jest szefem zespołu interdyscyplinarnego ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?