La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 666 Culés

2

Ludzie krytykują patogale MMA, że oglądają to dzieci, że się na tych dzbanach wzorują. Z tym, że to jest margines społeczny, który wybrał taka drogę do łatwych pieniędzy, kosztem szacunku i honoru. Co natomiast powiedzieć o naszym parlamencie? To co się dzieje w Sejmie przechodzi ludzkie pojęcie. To nie jest kabaret, to jest dramat. To są ludzie, którzy decydują o losach tego państwa, o naszych losach. Z czym mamy do czynienia? Brak elementarnej wiedzy z zakresu swoich kompetencji, brak znajomości regulaminów różnego rodzaju (obrad Sejmu, wystąpień, itp.) pomimo wieloletniego stażu niektórych. Brak kultury, nagminne przekrzykiwania, zakłócania wystąpień, wyzwiska. Jak na jakimś meczu niższej ligi. Jedyna stonowaną osoba w tym wszystkim wydaje się Hołownia, który ciekawe ile wytrzyma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?