- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
3
Bez sensu ten mecz, ronaldo ma nieporównywalnie lepszy skład
Komentarz usunięty
6
@Kuba_1 już widzę, jak Ronaldo się spina na ten mecz xD
0
@Kuba_1 Mecz towarzyski. Składy nie mają znaczenia.
Komentarz usunięty
3
@Kuba_1 Hajs musi się zgadzać.
13
@Danny Gaucho taa, przecież Ronaldo potraktuje ten mecz jak finał MŚ. Nie widziałeś jak się spiął na mecz PSG - Saudi All Stars? xd
2
@MarioVeB! cześć Mariusz! Planujesz jeszcze dzisiaj kogoś powyzywać?
1
@DaPidejpi Tak szukam wymówki na mecz towarzyski xD
1
@MarioVeB! Mariusz, wystraszyłeś się użytego słowa?
1
@Kuba_1 No to co ma za znaczenie, ze maja w składzie więcej gwiazd niż Inter Miami?
2
@Kuba_1 nie bez sensu, tylko w końcu mecz udowodni kto jest lepszy.
Tutaj nie ma wymówek - Riyadh Season Cup to nie byle jakie trofeum. Plus zobaczymy jak sobie Messi poradzi na rozgrzanej do czerwoności pustyni.
4
@PatrychoO * jak 1/8 MŚ, bo finał MŚ to jest coś co tylko w telewizji widział
0
@DaPidejpi Może to że wygrają bez problemu?
3
@PatrychoO Może źle się wyraziłem. Ten mecz nie ma znaczenia ogólnie dla świata. Ronaldo możliwe, że będzie jedynym dla którego będzie miał znaczenie :]
1
@Danny Gaucho jeszcze @Lionel_Messi10, @mekston i @PatrychoO
2
@DaPidejpi na razie wygląda że dla Ciebie ma patrząc jak tutaj sie produkujesz w temacie ;)
2
@DaPidejpi Mi ten mecz dosłownie to wisi koło jajec ;D jakby grali o jakieś trofeum to mógłbym się jarać ale grają o przysłowiowe kalesony xD
@mekston Dokładnie, gościowi coś padło na głowę że cały czas się produkuje i pruje na temat Argentyńczyków ;D
Komentarz usunięty
3
@Lionel_Messi10 zakład, ze im bliżej meczu będzie to będziesz wrzucał co chwile jakieś info, a później komentował wszystko? Ty relacjonujesz wszystko. Messi wysiadł z samolotu. Messi wchodzi na stadion. Messi zjadł paczka na śniadanie
2
@DaPidejpi A kto mi zabroni pisać o Messim i o jego meczach? nie łamie tym regulaminu to wrzucam o nim info i o Argentyńczykach czy Interze Miami bo tam obecnie gra.
1
@Lionel_Messi10 No to nie wypieraj się ze ci ten mecz lata bo tak nie jest