La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 948 Culés

5

Dzisiaj ciekawa noc w NBA. Na pierwszy plan wysuwa się starcie Boston - Milwaukee, ale Minnesota z Phila też się zapowiada podobnie ciekawie.
Interesująco będzie w Orlando, gdzie Magic zmierzą się z Denver. Ciekaw jestem jak wypadnie młody Banchero - lubię styl gry tego chłopaka.
No i na deser mój rówieśnik 161-letni Lebron powalczy z Donciciem i spółką.

@fart @takisobiektos

1

@Comentateiro Ha tfu na Banchero za zdrade Włochów;/

1

@takisobiektos Taki z niego Włoch jak z Tuska Niemiec.

konto usunięte

1

@Comentateiro Luka niszczy dziadka

1

@Comentateiro Skusze sie dzis na Boston i Phoenix

2

@takisobiektos Bedzie to już zawsze troche rysa na jego karierze tymbardziej ze chyba deklarował gre dla Włochów

2

@Comentateiro @takisobiektos @MesQueUnClub96 @Encore Orlando Magic to bez wątpienia jedna z rewelacji tego sezonu. Bardzo fajnie graja i zobaczcie jak fajnie jest ta ekipa zbudowana. Brawo.
Na pierwszy plan wysuwa sie starcie Celtics - Bucks tu będzie wielkie meczycho. ;)
Tatum - antek no co tu dużo mówić wióry będa leciały.

2

@fart Boston to musthave do finału ze wschodu

1

@Encore Skromnie powiem, że Celtics z takim składem to finał NBa to minimum.

konto usunięte

0

@Encore Milwaukee pod przywództwem Giannisa klepnęłoby ich w play-off

0

@MesQueUnClub96 Giannis jest wybitny ale Boston ma monster team dodi

konto usunięte

1

@Comentateiro i ,e mnie Polak xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?