- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1067 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1067 Culés
1
Są jakieś dobre pakiety sportowe online? Tak że se pobieram apke i odpalam mecz? Canal+ żeby był i może Polsaty Sport, albo chociaż Eleveny
1
@DaPidejpi
Spytaj @Lionel_Messi10
On ma tyle ulubionych drużyn w każdej z lig , to pewnie zna się na pakietach xD
2
@DaPidejpi Mogę ci dać dostęp do Viaplay jak chcesz.
1
@Rust_Cohle on pewnie po kratę bro teraz poszedł to niewiadomo czy się odezwie dzisiaj jeszcze do nas
Komentarz usunięty
2
@DaPidejpi polecam Tristana
Współzyjemy sobie razem na tym koncie
2
@MarioVeB! Mario jak zawsze, z kulturą i na temat
2
@Rust_Cohle Ej, to prywatne sprawy.
1
@tristan87 akurat Viaplay mamy z dziewczyną bo rok temu braliśmy internet i tv i ze wszystkimi kanałami sportowymi, ale niedawno nam je zabrali (oprócz Viaplay właśnie xD) bo się okazało, że rok temu była promka na to i w tym już nie ma, a jak byliśmy przedłużać umowę to gościu nas zapewniał, że wszystko po staremu zostanie xD
Eleveny mam na WP pilot, ale przez ten chory podział to połowa meczów na Canal+ i LM na Polsacie jest przecież, więc trochę słabo się zrobiło i tak szukam czy jest coś żeby jakiś pakiet internetowy wziąć
0
@MarioVeB! XDDDDDDDDDDDD
0
@DaPidejpi lepiej mieć z nami niż z dziewczyną
1
@mrboom Mariusz dobrze wychowany
2
@DaPidejpi @Rust_Cohle Canalplusonline i masz wszystkie pakiety oprócz Viaplay tylko, wychodzi cos okolo 75zl za wszystkie pakiety.
2
@Lionel_Messi10 o widzisz. Jak chcemy to potrafimy kulturkę zachować. Thx
2
@DaPidejpi Na Black Friday, Eleven zrobiło promocje,chyba 110 zl na rok.
0
@tristan87 jak na Black Friday zrobili promkę 110 na rok to pewnie tydzień temu było za mniej niż 100
0
@Lionel_Messi10 Eleven i C+?
1
@tristan87 ale to i tak chyba same eleveny? Bo to w razie co i tak mam na wppilot od dawna wykupione Eleven awaryjnie, ale chyba ten pakiet Canal plus nie jest zły też
0
@DaPidejpi Pewnie na same Eleveny.
0
@szymonekk Eleven, c+ i polsaty premium okolo 75zl wychodzi.
1
@Lionel_Messi10 O, no to wypierdzielam telewizję po umowie i kupuję taki pakiet. :D
1
@Lionel_Messi10 ej a gdzie masz ten pakiet bo powiem szczerze że nie widzę go xd
1
@DaPidejpi @szymonekk łapcie
https://kup.pl.canalplus.com/oferta-online/canalplus-elevensports-polsatsportpremium
74zł wychodzi za wszystko ;-)
2
@Lionel_Messi10 thx