La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1067 Culés

konto usunięte

1

Są jakieś dobre pakiety sportowe online? Tak że se pobieram apke i odpalam mecz? Canal+ żeby był i może Polsaty Sport, albo chociaż Eleveny

konto usunięte

1

@DaPidejpi
Spytaj @Lionel_Messi10

On ma tyle ulubionych drużyn w każdej z lig , to pewnie zna się na pakietach xD

konto usunięte

2

@DaPidejpi Mogę ci dać dostęp do Viaplay jak chcesz.

konto usunięte

1

@Rust_Cohle on pewnie po kratę bro teraz poszedł to niewiadomo czy się odezwie dzisiaj jeszcze do nas

Komentarz usunięty

konto usunięte

2

@DaPidejpi polecam Tristana
Współzyjemy sobie razem na tym koncie

2

@MarioVeB! Mario jak zawsze, z kulturą i na temat

konto usunięte

2

@Rust_Cohle Ej, to prywatne sprawy.

konto usunięte

1

@tristan87 akurat Viaplay mamy z dziewczyną bo rok temu braliśmy internet i tv i ze wszystkimi kanałami sportowymi, ale niedawno nam je zabrali (oprócz Viaplay właśnie xD) bo się okazało, że rok temu była promka na to i w tym już nie ma, a jak byliśmy przedłużać umowę to gościu nas zapewniał, że wszystko po staremu zostanie xD
Eleveny mam na WP pilot, ale przez ten chory podział to połowa meczów na Canal+ i LM na Polsacie jest przecież, więc trochę słabo się zrobiło i tak szukam czy jest coś żeby jakiś pakiet internetowy wziąć

konto usunięte

0

@MarioVeB! XDDDDDDDDDDDD

konto usunięte

0

@DaPidejpi lepiej mieć z nami niż z dziewczyną

konto usunięte

1

@mrboom Mariusz dobrze wychowany

2

@DaPidejpi @Rust_Cohle Canalplusonline i masz wszystkie pakiety oprócz Viaplay tylko, wychodzi cos okolo 75zl za wszystkie pakiety.

konto usunięte

2

@Lionel_Messi10 o widzisz. Jak chcemy to potrafimy kulturkę zachować. Thx

konto usunięte

2

@DaPidejpi Na Black Friday, Eleven zrobiło promocje,chyba 110 zl na rok.


konto usunięte

0

@tristan87 jak na Black Friday zrobili promkę 110 na rok to pewnie tydzień temu było za mniej niż 100

0

@Lionel_Messi10 Eleven i C+?

konto usunięte

1

@tristan87 ale to i tak chyba same eleveny? Bo to w razie co i tak mam na wppilot od dawna wykupione Eleven awaryjnie, ale chyba ten pakiet Canal plus nie jest zły też

konto usunięte

0

@DaPidejpi Pewnie na same Eleveny.

0

@szymonekk Eleven, c+ i polsaty premium okolo 75zl wychodzi.

1

@Lionel_Messi10 O, no to wypierdzielam telewizję po umowie i kupuję taki pakiet. :D

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10 ej a gdzie masz ten pakiet bo powiem szczerze że nie widzę go xd

1

konto usunięte

2

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?