- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 712 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 712 Culés
2
Bez Araujo, bez Kounde, bez Felixa, bez Gundogana? No ciekawie, ciekawie...
0
@KamQiX Nie wystawił tych, którzy grali dużo na kadrze, może zaczął w końcu wyciągać wnioski po Gavim
0
@KamQiX z drużyną z którą wygraliśmy 1 mecz na 5 ostatnich, w dodatku wyjazd, oj ciężary ciężary xD
0
@ranger3120 to nie jest ta sama drużyna, bo nie ma Iraoli, a on był główną twarzą sukcesu Rayo.
0
@KamQiX Akurat Felix to żadna strata.
0
@Rewolucja123 Kłóciłbym się trochę. Liczb niestety nie ma, ale stwarza zagrożenie w ataku.
0
@KamQiX Taaa. Stwarza inaczej. Jego jedyne pozytywy to zdobywanie przestrzenii podaniami i prowadzeniem piłki, a w kontekście kreacji tworzy najmniej w przeliczeniu na 90min w porównaniu z innymi piłkarzami występującymi na bokach (Felix, Ferran (ten jeszcze ogrywał 9), Raphinha, Yamal). W jego strzałach brakuje też precyzji, bo to nie przypadek, że od 10 spotkań jest bez gola.