- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
23
Współczuję Panu Arturowi z 1 z 10. Jak się wejdzie na fejsa to 2 z 3 artykułów są na jego temat. Oczywiście są to śmieciowe artykuły z żałosnych serwisów plotkarskich. Zresztą w serwisach typu Onet czy Interia też takowe były. Jakby zrobił kupę i jakiś "dziennikarz" by się o tym dowiedział to też zrobiliby o tym sensację.. A chłopak po prostu zabłysnął ogromną wiedzą i w dzisiejszych czasach to jest bardziej nienormalne niż publiczne sprzedawanie się za kasę czy bicie słabszych na wizji. A widać, że jest on raczej spokojnym introwertykiem i taka "sława" mu nie odpowiada. Zrobili z niego Misia z Krupówek do nabijania kasy na żałosnych artykułach. I te wszechobecne memy... Brak słów.
2
@TheNekro94 a czego się spodziewałeś, ja w momencie oglądania jego wyczynu już wiedziałem jak będzie. U mnie ma szacun jeszcze większy za to że nie zjawił się na wielkim finale :)
1
@TheNekro94 Typowo Polskie zachowanie i doszukiwanie się jakichś sensacji..
2
@qbsonFCBarca Tylko, że Wielki Finał był nagrywany przed emisją tego rekordowego odcinka.
0
@tristan87 Aha zatem wyczuł chłop temat. Abstrahując, kijem rzeki nie zawrócisz.
1
@qbsonFCBarca Paru dziennikarzy dostało cynk, chcieli z nim zrobić wywiad, a on nie chciał. Dlatego nie pojawił się w finale. Bo kto uwierzy w awarię auta.
2
@tristan87 no i dlatego chlopaka szanuję jeszcze bardziej. Awaria auta - zawsze to mówię jak nie mogę się pojawić w robocie :D
2
@TheNekro94 Gość teraz mógłby to w bardzo łatwy sposób spieniężyć, ale nie każdy chce być popularny.
1
@qbsonFCBarca Ogólnie, dziwne to wszystko.
Ale myślę, że chłop zrobi jeszcze karierę:)
0
@TheNekro94 Tak funkcjonuje Internet.