La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

konto usunięte

1

Legioniści się cieszą z porażki Lecha, a nawet nie ogarniają, że ich rywalem w tym sezonie będzie Widzew, który dziś wygrał.

Szykuje się zacięta walka między Legią, Widzewem i Zagłębiem o 6 lokatę w lidze.

1

@Rust_Cohle "Legioniści" robią dokładnie to samo co "Lechici". Siebie warci jesteście xd

konto usunięte

1

@hayek
Jakie jesteście?
Już Ci się styki popalily?

Ja z Poznaniem mam tyle wspólnego co kibice Legii z Logicznym Myśleniem - Nic

konto usunięte

1

@hayek On to bardziej kibic Gksu, albo Ruchu Chorzów.

konto usunięte

1

@tristan87 Jak już to Śląska Wrocław bo pochodzę z tego miasta, ALE nie kibicuje żadnej ekipie z ekstraklapy.
Nigdy mnie ta liga nie jarała i nie utożsamiam się z żadną z ekip.

Jedyne co to lubię się z niej pośmiać

1

@hayek Masz całkowitą rację. Komentarz z kkslech:
"smigol 26 listopada 2023 o 19:27
Pojechał do Warszawy grac o remis po to żeby wyjebać się na ryj z pizdami z widzewa."

Nie sposób lubić takich gości, którzy nie maja żadnego szacunku do przeciwnika, mimo, że ich ekipa się przed chwilą skompromitowała (więc kim są?) - a tego typu wpisów wcale nie jest tak mało. Ze strony legionistów też.

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Ok. Też nikomu nie kibicuję z tej śmiesznej ligi.

konto usunięte

1

@tristan87 prawidłowo.

0

@Rust_Cohle porażka lecha zawsze cieszy :)

0

@Rust_Cohle No myślę, że skoro Raków z Legią grając w Europie jadą na równi z Lechem, który sobie może grać raz w tygodniu. To rzeczywiście Lech nie będzie rywalem wiosną do niczego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?