La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

5

Felix gra świetnie w drugie połowie, Rapha się stara i ma kilka strzałów, Robercik wszystko psuje, a mimo to nie zostaje zmieniony...

1

@Pedri16Future Felix to jedyne co świetne miał, to bramkę. On nic nie pokazał, nawet nie próbował w porównaniu do Raphinhi, który nie bał się podejmować ryzyka, mimo że decyzje jakie podejmował prosiły się o otworzenie noża w kieszeni.

5

@Rewolucja123 Chyba meczu nie oglądałeś

0

@vangoor Oglądałem. Wiem dobrze co widziałem. Nie będę zasłaniał sobie golem tego fatalnego występu. Każdy z ataku powinien dostać wędkę w przerwie.

0

@Rewolucja123 jeszcze poprzeczkę miał i jedno wejście w pole karne gdzie strzelił za wysoko .

0

@Rewolucja123 Felix miał poprzeczkę, Felix miał bramkę, kilka bardzo dobrych odbiorów jak wrócił za gościem, do tego bardzo dobrze uzupełniał się z Cancelo, dzięki czemu ta lewa flanka dziś tak dobrze funkcjonowała a Ty napiszesz że jedyne co dobre miał to bramka. Widać że wybrałeś sobie kolejna ofiarę po Franku

0

@ShawnC Ten strzał za wysoko, to powinien być gol. Poprzeczka, to można uznać, ale dwie sytuacje zaliczone do pozytywnych przez cały mecz, to za mało.

@Kinginiesta Ostatnie 11 meczy, gol i 2 asysty. Słaba gra, do tego statystycznie w przeliczeniu na 90 minut w kreacji wypada gorzej od partnerów. Pojedynków praktycznie nie wygrywa, a pozytywy, to zdobywana przestrzeń prowadzeniem i podaniami. Dzisiaj, to nie on się uzupełniał, bo częściej schodził na pozycję 9. To po prostu Cancelo zagrał genialnie i jako jedyny wyszedł na ten mecz traktując go jako finał. Miał parę odbiorów, ale równie dobrze możemy sobie przypomnieć Antka, którego chwalono za odbiory.

konto usunięte

1

@Rewolucja123
o czym ty gadasz?
Felix jako jeden znielicznych nie bał sie brać gry na siebie .Pokazywał się kolegom Zawsze był pod piłka.

0

@MarioVeB! Oglądaliśmy zatem inne mecze. 12/20 podań, 1/3 dryblingi, 4/8 pojedynków wygranych, 1/5 strzałów celnych, a do tego jedyne podanie tworzące strzał, to to, które Cancelo zamienił na strzał z 30-35 metrów. 11 strat. Na plus ta próba w poprzeczkę, gol i 2 odbiory przez cały mecz. A te zawsze pod piłką, to pozwól przedstawię Ci mizerne 32 kontakty z piłką. No zawsze pod grą.

0

@Rewolucja123 a to nie Felix podawał do Lewego, kiedy Polak zgubił piłkę zamiast strzelić gola? Felix ożywił w drugiej połowie zdecydowanie lewą flankę do tego zdobył gola i miał poprzeczkę.

0

@Pedri16Future Lewa flanka chodziła dzięki Cancelo. Tak, Felix podawał, ale taka sytuacja, to obowiązek, więc szanujmy się, bo to każde podanie takie na plus trzeba wołać. Jak Raphinha stworzył sobie dwie sytuacje strzeleckie z podobnych sytuacji, to ciśnięto go.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?