- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
3
Wypożyczeni zawodnicy ratują Barcelonę. Co to będzie jak nam się nie uda ich zatrzymać? W szczególności szkoda Cancelo.
Na razie nie zapowiada się żeby zostali na kolejny sezon.
1
@Zoker
W jaki sposób Ci się nie zapowiada?
Przyznam ze Cancelo było by szkoda chłop obskoczyć może 2 pozycje i naprawdę jest dobry. Wiele źródeł mówiło ze 20 mln to będzie wymóg city i za tyle powinnismy zrobić wszystko, żeby go ściągnąć. Co do Felixa jeżeli Atletico krzyknie cenę rzędu 80-90 baniek to trzeba odpuścić
0
@Zoker A co tego konkretnie nie zapowiada?
1
@mientusek1407 @MysticCat Finansowa sytuacja Barcelony.
https://www.fcbarca.com/113366-fc-barcelona-zaprezentowala-szczegoly-budzetow-2022-2023-i-2023-2024.html
2
@Zoker Z wypożyczonych, to powinniśmy starać się tylko i wyłącznie o Cancelo. Tego drugiego, to niech Atletico sobie zatrzyma.
0
@mientusek1407 @MysticCat panowie, jeśli wierzyć w dane z artykułu na stronie i fakt, że piłkarze są „przekupieni” pieniędzmi by zagrać ten sparing w Stanach. To jeśli dobrze policzyłem, lecimy tam w środku sezonu po 2 słownie DWA miliony. Dla mnie to jasny sygnał w jakiej jesteśmy dupie i to dla mnie jasny sygnał, że o Felixie możemy zapomnieć, a i 20 na Cancelo będzie ciężko wysupłać.
0
@Zoker Tutaj masz same wpływy z samego stadionu, od sponsorów obcecnie jest więcej kasy + wpadnie za LM o wiele więcej. Dodatkowo koszt Cancelo to koszt zakupu rozłożony na długość kontraktu bo pensje mu opłacamy, w zasadzie wystarczy Alonso i Roberto kontraktu nie przedłużać. Felixa i tak nie kupimy jedynie co to przedłużymy wypożyczenie o rok. Cała kasa jaką zarobimy ze sprzedaży Destów, Lengletów,Fatich itp powinna pójść na DM'a
0
@Explode Wszystko fajnie brzmi, ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu, bo Destów i Lengletów, to my się pozbywamy z klubu od ładnych kilku lat i nic z tego nie wynika. Na końcu się okazuje, że niechciani zawodnicy odchodzą za grosze, na wieloletnie wypożyczenia lub przedłużają kontrakt żeby zmniejszyć pensję.