La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1018 Culés

konto usunięte

2

Gundogan też szybko przygasł. Początek sezonu dobry, ale im dalej w las tym więcej niewyróżniających się meczów. W trakcie spotkania dogra jedną, czy dwie piłki po których jest groźna akcja, ale to za mało. Nie wiem, czy to chwilową zniżka formy, ale prawda jest taka że u nas w ostatnich latach większość zawodników po dobrym początku przygasa w trakcie sezonu i już nie wraca do formy.

1

@DaPidejpi nie było tak źle.

0

@DaPidejpi hiszpańskie słońce ich rozleniwia + chyba dalej treningi są na niskiej intensywności

2

@DaPidejpi Kurde, La Rambla naprawdę inne mecze ogląda, jak ja. Przecież mimo słabszego meczu, to Gundo od początku sezonu trzyma równy poziom, ma słabsze pojedyńcze mecze, ale to były może 3 łącznie, albo 4 takie od początku sezonu. Co do pierwszego zdania, twoja opinia nie jest jedyną co do Gundo, więc piszę w liczbie mnogiej.

konto usunięte

1

@Messibestplayerintheworld @Rewolucja123 ja nie mówię, że gra słabo, czy tragicznie, ale jest gorzej niż na początku sezonu i od jakiegoś czasu więcej jest niewyróżniających się meczów. Zagra jakąś piłkę, ale przez resztę spotkania jakby go nie było.

0

@DaPidejpi jest gorzej bo i reszta wygląda gorzej, co on sam może?

konto usunięte

1

@Messibestplayerintheworld no to to też jest problem Gundo, bo zle przyjęcie, brak doskoku, złe ustawienia czy podanie nie jest wynikiem słabej gry zespołu. Ilkay to nie jest placek tylko weteran z ogromnymi umiejętnościami, więc taki gość powinien się wyróżniać

1

@Messibestplayerintheworld @DaPidejpi obniżka formy, obniżką formy, ale mimo tego dalej prezentuje wysoki poziom. Powodem jest mała ilość odpoczynku. Wczoraj był bardzo słabh występ, ale to nie tak, że któryś z rzędu, tylko jeden z niewielu.

konto usunięte

1

@Rewolucja123 każdy ma swoje obserwacje i opinie na tym zbudowane :D

0

@DaPidejpi nie orzesadzałbym te 3- 4 pilki w pole karne są najtrudniejsze taki Balde to o tym może pomażyć.Taka piłka dla Raphini to świetna lekcja dla innych rok temu graliśmy głównie bokami.....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?