- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1018 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1018 Culés
2
Gundogan też szybko przygasł. Początek sezonu dobry, ale im dalej w las tym więcej niewyróżniających się meczów. W trakcie spotkania dogra jedną, czy dwie piłki po których jest groźna akcja, ale to za mało. Nie wiem, czy to chwilową zniżka formy, ale prawda jest taka że u nas w ostatnich latach większość zawodników po dobrym początku przygasa w trakcie sezonu i już nie wraca do formy.
1
@DaPidejpi nie było tak źle.
0
@DaPidejpi hiszpańskie słońce ich rozleniwia + chyba dalej treningi są na niskiej intensywności
2
@DaPidejpi Kurde, La Rambla naprawdę inne mecze ogląda, jak ja. Przecież mimo słabszego meczu, to Gundo od początku sezonu trzyma równy poziom, ma słabsze pojedyńcze mecze, ale to były może 3 łącznie, albo 4 takie od początku sezonu. Co do pierwszego zdania, twoja opinia nie jest jedyną co do Gundo, więc piszę w liczbie mnogiej.
1
@Messibestplayerintheworld @Rewolucja123 ja nie mówię, że gra słabo, czy tragicznie, ale jest gorzej niż na początku sezonu i od jakiegoś czasu więcej jest niewyróżniających się meczów. Zagra jakąś piłkę, ale przez resztę spotkania jakby go nie było.
0
@DaPidejpi jest gorzej bo i reszta wygląda gorzej, co on sam może?
1
@Messibestplayerintheworld no to to też jest problem Gundo, bo zle przyjęcie, brak doskoku, złe ustawienia czy podanie nie jest wynikiem słabej gry zespołu. Ilkay to nie jest placek tylko weteran z ogromnymi umiejętnościami, więc taki gość powinien się wyróżniać
1
@Messibestplayerintheworld @DaPidejpi obniżka formy, obniżką formy, ale mimo tego dalej prezentuje wysoki poziom. Powodem jest mała ilość odpoczynku. Wczoraj był bardzo słabh występ, ale to nie tak, że któryś z rzędu, tylko jeden z niewielu.
1
@Rewolucja123 każdy ma swoje obserwacje i opinie na tym zbudowane :D
0
@DaPidejpi nie orzesadzałbym te 3- 4 pilki w pole karne są najtrudniejsze taki Balde to o tym może pomażyć.Taka piłka dla Raphini to świetna lekcja dla innych rok temu graliśmy głównie bokami.....