La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1384 Culés

5

Wincej Brauna... Prawdziwa twarz Konfy przynajmniej jest widoczna, a nie ten okrąglak z tiktoka, który mówi to co dzieciaki chcą słyszeć.

1

@arasz1819 ale cie boli ta konfa
( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte

0

@arasz1819 Braun to zwykły odklejus.
Ten odłam konfy wydaje się światopoglądowo niebezpieczny
Sławek jednak coś tam w głowie ma ,a wczoraj ładnie się po pisie przeoral

1

@macio_944 boli mnie ludzka głupota, a że Konfa i jej przedstawiciele się z nią nieodłącznie kojarzą to co ja poradzę? :]

@MarioVeB! no i dobrze im powiedział, ale nie powiedział nic co nie było wcześniej mówione. A Sławek i jego projekt ustawy też już zdążył się skompromitować

0

@arasz1819 "Mam tak samo jak Ty..."

konto usunięte

1

@arasz1819 Ahh ta Konfederacja jaka ona zła tylko szkoda że w obecnej kadencji sejmu najlepsze wystąpienia posłów to Mentzen w sprawie Pegazusa i Braun o Witek, to co powiedzieć o reszcie?

0

@against_modern_football najlepsze, bo przedstawiciel sekty tak stwierdził? Czy jest gdzieś oficjalny ranking wystąpień? :]

konto usunięte

0

@arasz1819 Mój subiektywny ranking możesz zawsze zaprezentować swój, które wystąpienie byś postawił wyżej nic nie stoi na przeszkodzie.

0

@against_modern_football otóż to. Najlepsze wystąpienie wg Ciebie. I tyle. A jak wiemy wyborcy Konfy mają tendencje do przemilczania kompromitacji i wpadek, a nadmiernego wychwalania jakichś małych sukcesów.

1

@arasz1819 No a według ciebie kogo najlepsze?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?