- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 735 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 735 Culés
1
Widzę że Cwiakala geniusz, krytykuje Pedriego, który ledwo wrócił po bardzo długiej przerwie.No Mądre to to nie jest
5
@Trojanek23 a kiedy można Pedriego nie krytykować, jak on ciągle wraca po jakiejś przerwie ;)
1
@Trojanek23 o nie, ktoś śmiał skrytykować Pedriego :o
A z ręką na sercu, co daje ostatnio Pedri? No jest jałowy, bez konkretów, bez liczb.
Dla porównania FdJ też wrócił po dłuższej przerwie i nie widać tego po nim
0
@mrboom no z Porto asysta była. Przed kontuzją gol z Cadiz.
0
@mrboom o mnie akurat ciężko napisać,to co napisałeś,bo nigdy nie byłem wielkim fanem Pedriego ale chlop dopiero co wrócił,po kontuzji.Ile czasu był kontuzjowany 2 miesiące?który to jego mecz 2,3?Ja osobiście postawiłvym na Fermina,który był w kapitalnej formie ale to już inna historia.Ma prawo moim zdaniem nie byc w pełni formy póki co
0
@AllBundy jak pogra parę tygodni? Np.
0
@Trojanek23 od miesiąca trenuje na pełnych obrotach i jest to piąty mecz. Jak najbardziej ma prawo go krytykować.
4
@Rewolucja123 asysta z Porto? Serio? To jest asysta typu Busquetsa do Messiego jak minął połowę boiska xD
0
@Rewolucja123 wow 4 mecze zagrał i już powinien być w najwyższej formie.Nie Cwiakala jest po prostu populista.
0
@Trojanek23 No tak, nie pauzowal pół roku w końcu tylko 2? miesiące. Po ilu meczach można krytykować?
0
@Barcasub Czyli piłkarz po 2,3 miesiącach nie grania w 3 tygodnie powinien osiągnąć szczyt formy.Ciekawe
0
@Trojanek23 No przez 4 mecze nie widać poprawy formy, więc tak. Od dembele tutaj wymagało się tego samego często.
0
@Barcasub no ja na byłem akurat jednym z największych obrońców Dembele i nie jestem też jakimś mega fanem Pedriego ale staram się podchodzić, racjonalnie do tego typu historii i uważam,że to populistyczne pierdolamento Cwiakaly.Ma chłopak jeszcze chwilę czasu żeby dojść do pełny formy.zagral chyba jeden pełny mecz jak narazie,więc bez przesady