La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

5

W rozmowie z ESPN Angel Di Maria przypomniał mecz Argentyny z Polską w fazie grupowej Mistrzostw Świata w Katarze: "Nawet moja babcia zdawała sobie sprawę, że Leo celowo mierzył się z Lewandowskim."

"To są rzeczy, które pozostają w nim, a on mówi w ten sposób. Nie szanują go i nie zdają sobie sprawy, że jest najlepszym piłkarzem w historii. Nie powinieneś nic do niego mówić, bo w końcu robi się gorąco i jest jeszcze gorzej." - dodał Di Maria.

tutaj cały wywiad z Angelem.

https://tn.com.ar/deportes/futbol/2023/11/30/di-maria-y-una-frase-epica-sobre-messi-y-lewandowski-hasta-mi-abuela-se-dio-cuenta/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Króciutko Angelito pocisnął ;-))

Argentyński dziennikarz Germán Balcarce:

"Inter Miami i River Plate rozegrają mecz towarzyski 20 stycznia w Dallas."



@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA90 @mekston @Tollusiek

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10 Biedny Messi, nikt go nie szanuje.
Jeszcze jedno, obsesję da się leczyć. Tak słyszałem.

1

@Lionel_Messi10 O szacunku do kogoś mówi gość, który prowokował kibiców na Camp Nou i wykonywał jakieś idiotyczne gesty, za co słusznie został skarcony kilkanaście minut później.

1

@Lionel_Messi10, niezłe brednie

2

@FCB_dimiC Jakie brednie? Prawde powiedzial, Polacy nie szanuja Leo, wystarczy wejść na fejsbuczka czy inne tego typu portale, pamiętam po meczu z Polska jak Leo byl wyszydzany i cisneli po nim ostro, dziennikarze i inne błazny tego typu z Polski.

@tristan87 No to na co czekasz? Zglos sie do odpowiednich służb i sie lecz.

0

@Lionel_Messi10, a co Ty pieprzysz XD chłopie opanuj się czasem, bo w każdym kraju możesz spotkać ludzi, którzy nie szanują Leo. Argentyńczyk to osoba publiczna, która ma wielu zwolenników, ale również przeciwników.

1

@FCB_dimiC w Polsce jest ich najwięcej, łącznie z dziennikarzami.

2

@Lionel_Messi10 Instytut danych z dupy ci to podał? xD

0

@Lionel_Messi10, XD potrafisz swoje brednie poprzeć jakimiś konkretnymi danymi? Ja rozumiem, że masz w sobie wiele nienawiści związanej ze swoim pochodzeniem, ale opanuj się czasem

1

@takisobiektos @FCB_dimiC ja sie trzymam i tak tego co napisalem wyzej.

Z wami nie bede sie przepychał tyle.

Mam was i tak w zablokowanych i ignorowanych to nawet nie musze tutaj odpisywac już;-)

0

@Lionel_Messi10 XD hahahahaha

@takisobiektos ja nie wierze w to co czytam

„Macie inne zdanie, blokuje was i nawet nie muszę wam już odpisywać”

0

@FCB_dimiC Spokojnie jak mu będziesz odpisywać to zrobi gorącą tutaj xD

1

@FCB_dimiC @takisobiektos Jak ja mam was w blokowanych od MŚ tylko widze co piszecie pod moimi postami.

Bo lubie sobie zaglądać nawet to co blokowani piszą i czasami odpisywac jak mi sie nudzi.

0

@Lionel_Messi10, a co ja Ci takiego zrobiłem na MŚ? XD

0

@FCB_dimiC Wiem co pisales ;-) nie chce mi sie grzebać i tego szukać ale pamiętam doskonale. ;-)

0

@Lionel_Messi10, no ale ja nie wiem to mi przypomnij :D

0

@FCB_dimiC Nie chce mi sie grzebac tyle w komentarzach, jakby tu bylo wyszukiwanie to bym to moment znalazl xD

1

@FCB_dimiC Mówiłem że z tym pijusem to zrobisz gorące xd

1

@takisobiektos ale przecież on ma mnie w ignorowanych

0

@takisobiektos, @Lionel_Messi10 na jakiej zasadzie działa tu ingnorowanie użytkowników, że dajesz mi herby w dyskusji, w której nawet Cię nie ma?

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13829605#comment-13829614

0

@FCB_dimiC Na takiej ze klikasz pokaż treść i widzisz co ktos napisał, herby mozna normalnie dawać.

Dobre jest tez to ze powiadomienia nie przychodzą od osoby ignorowanej. ;-)

0

@Lionel_Messi10, możesz mi od teraz dawać herba przy kazdym moim komentsrzu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?