La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1308 Culés

2

biedni ludzie nie powinni pracować w sejmie - change my mind


konto usunięte

0

@draxidox Po tatusiu.

5

@draxidox Ma i dobrze. Ja tu nie widzę nic złego. Czy zarobiła, czy odziedziczyła, czy dostała od ojca. Nie ważne. Teraz to jej kasa i nic mi do tego.
Za to zabawna jest jej mitomania i opowieści z "wojen", czy też jej wyczyny superbohaterki, gdzie ratuje dzieci, matki, a i łódź z imigrantami podczas sztormu podtrzyma...
Nie wiem po co opowiada takie pierdoły, jest ładną, dobrze wykształconą, inteligentną kobietą. Zapewne ma wiele prawdziwych ciekawych historii do opowiedzenia, po co je infantylnie koloryzuje i wplata wątki ewidentnie fantastyczne, wyimaginowane.
Zdumiewające.

1

@draxidox W sejmie powinni zasiadać przede wszystkim ludzie rozumiejący problemy swoich wyborców. Dlatego fajnie, że są w nim ekonomiści, nauczyciele, prawnicy, lekarze, przedsiębiorcy itd. Jednak 29 letnia specjalistka od mediacji z terrorystami, której stopa życia wybitnie wyprzedza rówieśników nie jest dla mnie wartościa dodaną. Tu nie chodzi o to, żeby nie było w sejmie ludzi bogatych, niech będą, ale tacy jak Mentzen czy Łącki, którzy na swoje zapracowali i znają bolączki przedsiebiorców. Wyżej wymieniona Pani nie ma nic do zaoferowania oprócz orientalnej urody.

0

@draxidox Jak weszła w posiadanie tego uczciwie to nie wiem gdzie jest problem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?