La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 948 Culés

konto usunięte

0

Jutro już będzie 7 pktow straty do Madrytu i girona. Mistrzostwo to już historia, wiem że niektórzy jeszcze wierzą ale fakty są takie jakie sa

3

@damiano996 Jak mecz dopiero jutro

1

@damiano996 No nie jeszcze połowy sezonu nie ma i nie takie straty się odrabiało. Natomiast musi zmienić się sama gra bo jeśli dalej będziemy się kopać po jajach zamiast grać to faktycznie nie będzie kolorowo. ;)

4

@damiano996 Fakty są takie że jest 7pkt straty ale mamy jutro mecz więc idź już spać lepiej.

1

@fart tak ogólnie w la liga nie pamiętam sytuacji żeby ktoś tracił 8-10 pkt i zrobil mistrza.

Jasne byly sytuacje ze czy my czy biali czy Atleti oddawało punkty i duze przewagi ale ostatecznie zawsze tytul zgarniały.

Ale na razie to mamy -7 i mecz mniej.

0

@damiano996 da radę odribić ny odzyskujemy zawodnikow i formę oni tracą ludzi .Zajadą się: wpadki przyjdą.:)

konto usunięte

0

@Roobo znajdę cie po meczu

konto usunięte

0

@Roobo ok ja wiem ze i tak max to remis a gra skoro się nie zmieniła to na wiosnę się nie zmieni. Zawsze Barcelona gra źle na wiosnę więc idź marzyć dalej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?