- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1545 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1545 Culés
3
Co by nie mówić, to piękny mamy środek pola. Trójka De Jong - Gundogan - Pedri to jedna z najlepszych linii pomocy na świecie i nie ma w tym stwierdzeniu przesady ani kontrowersji.
2
@P33ck szkoda tylko że zaraz któryś wypadnie bo po kontuzji Gaviego ta trójka będzie grała wszystko
3
@P33ck problem w tym że cała ta trójka nie daje liczb, może daje ale jednak mało. Brakuje tutaj pomocnika który będzie miał jakieś strzały, gole. Tym bardziej jak nasza 9tka jest bez formy delikatnie mówiąc.
0
@Bobo25 Pedri jest pomocnikiem który strzela gole.
0
@Nieznajomy w tym sezonie 8 meczów - 1 gol...
0
@Nieznajomy ile tych goli ? 2-3 na sezon ? Nie za wiele
1
@Bobo25 a jakie mają mieć liczby jak 2 z nich w tym sezonie większość czasu kontuzjowana
0
@Trojanek23 Przecież ja podałem że w 8 meczach Pedri strzelił 1 gola.
Dodatkowo de Jong w 10 meczach też 1 gol. Gündoğan20 meczów w tym sezonie i... też 1 gol...
W sumie wychodzi 38 meczów (praktycznie cały sezon ligowy ;) )
i całe 3 gole.
Podałem liczby i mecze które zagrali, więc co mają do tego kontuzje? Przecież nie podałem meczów w których nie grali.
Pomocnicy to są świetni, ale po prostu mogliby robić lepsze liczby jeśli chodzi o gole.
Nie mówię że mają robić statystyki jak ten Belingham bo to nie jest normalne dla pomocnika, ale razem w sezonie te kilkanaście goli, a może nieco więcej mogłoby wpaść. Zwłaszcza gdy nasza 9tka jest kompletnie bez formy.
0
@budel17 W tamtym sezonie strzelił 7. Ciężko by w tym roku miał dużo, skoro większość czasu był kontuzjowany.
0
@Bobo25 W tamtym sezonie było to 7 goli w 35 meczach, moim zdaniem całkiem w porządku wynik jak na pomocnika grającego tak jak Pedri.