La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1360 Culés

4

Pierwszy trailer GTA V miał miejsce 2 listopada 2011 roku czyli ponad 22 miesiące przed premierą gry. To tak na ostudzenie emocji dla tych, którzy myślą, że zagrają w 2024 xD

0

@vangoor Z drugiej strony przerwa między GTA IV a GTA V to 5 lat, a nie ponad 10. Może teraz nie będzie 2 lat do premiery.

0

@MesQueUnClub_87 może być i więcej. Taki trailer to wzrost zainteresowania tytułem, czyli i Rockstarem. Większe zainteresowanie to lepsze pieniążki i większe akcje. Potrzymaja napięcie 3 lata, będą dawać po troszku zapowiedzi, zwiększając głód gry i zrobia na tym kupę hajsu.
Skąd to wiem? Bredzę.

2

@Blantozaur Ja mam trochę inną tezę. Popularność i dochody z GTA V pozwoliły im na to by spokojnie sobie dopracować kolejną część. Nie chcieli się spieszyć i działać pod presją jak CD Projekt z Cybepunkiem, który finalnie powinien wyjść 3 lata później, (bo dopiero po tym czasie był w pełni dopracowany). Wylał się straszny hejt na to studio i twórcy serii GTA wyciągnęli wnioski. Rockstarr swoimi produkcjami zawsze aspiruje to tytułu lidera i podnoszenia poprzeczki. Chcą zrobić szóstką duże BUM, które kolejny raz pobije rekord sprzedaży. Jednak zrealizowanie tak szczegółowo dopracowanego projektu wymagało więcej czasu, niż przy poprzedniej części. Myślę, że jeśli byliby z tą grą jeszcze w ciemnym tyłku to wstrzymaliby się jeszcze z tymi zapowiedziami i trailerem. Naprawdę dużą kasę to będą ciągnęli w momencie, gdy gra ujrzy światło dziennie bo jeszcze dojdzie online. Skąd to wiem? nie wiem, taką teorię sobie stworzyłem w bańce.

0

@MesQueUnClub_87 Niestety przerwa nie wynika z czasu na dopracowanie tytułu tylko wyciąganie maxa z GTA V i GTA Online.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?