La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1646 Culés

0

Mam na alufelgach nalot z rdzy, czy sprawdzi się jakiś odrdzewiacz czy coś podobnego?

0

@taxky Chemia to może jedynie je zniszczyć jeszcze bardziej. Trzeba zetrzeć umiejętnie cienkim papierem ściernym miejsca z rdzą, a dalsze działania to w zależności od tego jakie to są felgi i ile warstw lakieru mają położone bo w jednych się obejdzie bez całkowitego ponownego malowania, a w drugich nie.

konto usunięte

0

@taxky coca cola najlepsza :D

0

@MesQueUnClub_87 generalnie chodzi o to, żeby je opchnąć za jak najwięcej, dlatego pytam o odrdzewiacz xD

1

@taxky Pokazałbym Ci co się stało z moimi po użyciu środków chemicznych na myjni, ale nie mam zdjęcia. Generalnie całe były do renowacji.

To zetrzyj te miejsca papierem, a potem kup dwie puszki farby w sprayu i je pomaluj. Stratny nie będziesz. No chyba, że Ci się nie chce to musisz je opilić albo takie jakie są albo ze śladami po papierze ściernym ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?