La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1742 Culés

11



Dyskusje czy piramidy zbudowali ludzie, czy kosmici można uznać za zamkniętą po dostarczeniu takich dowodów.

konto usunięte

0

@Ojciec5tkidzieci nie wiem czy to nie fake. Coś mało tych ludzi, żeby taki ciężar podnieść. Musiało być ich więcej, albo klocki mniejsze.

4

@Ojciec5tkidzieci
Ale, że Egipcjanie nie potrafili zrobić zdjęcia w kolorze?
Wstyd :P

7

@mleczkoo
I teraz nie wiem czy to ironia z Twojej strony czy nie załapałeś o co chodzi w tym poście :D

3

@Ojciec5tkidzieci Jak wtedy aparatów nie było. Fake. Wersja z kosmitami dalej aktualna
@norbi77 Dowód na istnienie magicznego napoju Panoramixa

1

@Kgorecki2500
Jak nie było aparatów, skoro jest zdjęcie? Samo się nie zrobiło.
Niezbity dowód, że Tutanchamon i spółka mieli już smartfony z aparatem.

8

@Kgorecki2500 @norbi77 Panowie chyba obaj nie zrozumieliście przekazu tej fotografii.
Zdjęcie robotników podnoszacych kilkutonowe klocki zrobili kosmici na pamiatkę tej wzniosłej chwili. Proste ;)

2

@fart
Kosmici zrobiliby w kolorze i fotka byłaby cyfrowa, a nie wydrukowana na pergaminie :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?