La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1284 Culés

4

Guardiola z Rodrim 16 meczów 0 porażek, Guardiola bez Rodriego 4 mecze 4 straty punktów. A później wyjeżdża jeden tym z drugim, że Xavi musi wygrywać mecze bez De Jonga i Pedriego. Całkowicie przypadkowo to ruszyło w momencie, kiedy obaj są na boisku. Z De Jongiem każdy wygląda lepiej, a Gundogan nie z przypadku zagrał partidazo. Całkiem przypadkowo grał z nim w linii De Jong. Holender nawet tuszował braki na samym początku sezonu Romeu.
Wniosek? Jeden piłkarz potrafi całkowicie zmienić dynamikę drużyny.

1

@insp1re Tak samo jak jeden znający się na swojej robocie trener też potrafi całkowicie zmienić dynamikę drużyny, np. Bielsa w Urugwaju.

3

@insp1re Tylko, że my nawet z De Jongiem i Pedrim w składzie, to dobrych meczy przez ost. Rok zagraliśmy nie więcej niż 5.

0

@TR3YWAY Do Copa America nawet nie wytrzymają. Bielsa jest idealnym kandydatem na terapię wstrząsową. To nie przypadek, że jego praca najczęściej kończy się na odejściu w nieprzyjemnych warunkach. Idealny trener dla zawodników, którzy są między piłką juniorską a seniorską.

9

@insp1re Czekaj, czekaj, czekaj. Napisałeś, że Guardiola z Rodrim 0 porażek, a Guardiola bez Rodriego - 4 straty punktów.

Przecież oprócz straty z Aston Villą, to Rodri grał w zremisowanych meczach z Liverpoolem, Chelsea i Tottenhamem.

Klasa Rodriego jest ogromna, ale tutaj logika tak została nagięta, że szok.

0

@hayek Oni łącznie przez ostatni rok tyle razem zagrali. Pedri połamany od poprzedniego sezonu, De Jong pograł chwilę na początku i parę miesięcy przerwy.

0

@NeroTFP1 Przepraszam, chodziło mi o przegrane ;)

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

3

@insp1re No fajne porównanie, tylko szkoda, że z dupy. Pep miał bardzo trudny terminarz teraz, Liverpool, Chelsea, Totki i AV, a Xavi bez De Jonga i Pedriego potrafił gubić punkty z Mallorcą, Granadą czy Szachtarem.

Wiem do czego dążysz tym postem, ale też nie przesadzajmy, że jak nie ma Frenkiego, Pedriego czy Gundo, to nagle nie umiemy pokonać w/w zespołów. Nasz drugi garnitur wciąż jest mocniejszy od podstawy Granady czy Mallorci.

0

@insp1re ale wiesz że każdy nasz pomocnik który wystąpi sam jako DM nie zagra lepiej niż Romeu . Ba , nawet po zejściu Oriola kiedy na DMie na raz grał Gundo z Gavim to nie potrafili środka ogarnąć.
Odnośnie reszty wypowiedzi już są komentarze wyżej .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?