- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 652 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 652 Culés
6
Dlaczego Polacy nie potrafią jeździć? Dzień w dzień jadę AOW (autostradowa obwodnica Wrocławia) codziennie jest to samo. Zaczynając od tego, że ludzie nie potrafią się włączyć do ruchu z pasa rozbiegowego. Albo jadą nim 50-60 km/h i liczą, że ktoś się zlituje i ich wpuści, albo wjeżdżają sobie na prawy pas jak gdyby nigdy nic.
To samo jest przy zjeździe. Regularnie około kilometra przed zjazdem, a dzisiaj nawet półtora kilometra robi się zator i ruch odbywa się z prędkością 30km/h, na autostradzie przypominam. Czemu? Bo jeden debil z drugim musi cisnąć lewym te 120 do samego zjazdu, a potem się wciskać na chama i blokując ruch. Ktoś mi powie, że teraz takie warunki y. Guzik prawda, tak jest dzień w dzień, niezależnie od pogody. A nawet pochwałę drogowców, bo od tygodnia drogi we Wrocławiu są utrzymane rewelacyjnie (mówię o głównych ulicach, obwodnicach, eskach i autostradach)
2
@mrboom Nie zapominajmy o tym, że jak na drodze są 3 pasy to ludzie myślą że prawy to jest chyba awaryjny i nim się nie jeździ. Jestem z Wrocławia i czasami prawy pas jest najszybszy xd