- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1556 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1556 Culés
1
Moim zdaniem tym remisem Pogoń Szczecin zaczyna sobie utrudniać walkę nie tyle o mistrzostwo czy nawet podium ale w ogóle o europejskie puchary.
Wiem, że do końca sezonu jeszcze daleko i niby nie tracą dużo punktów do zespołów ich poprzedzających ale jeśli Legia i Raków wygrają swoje zaległe mecze, a także będą punktować w tej kolejce to sprawa Pogoni zacznie się robić już na tym etapie trudna.
Oczywiście jeszcze jest Puchar Polski ale patrząc na to, że wylosowali Lecha to łatwo mieć nie będą.
Kogo chcielibyście do pucharów z polskich drużyn? Moim zdaniem trójka Legia, Lecha i Raków przydałoby się bardzo, a kto czwarty? Pogoń miała swoje szanse i za wiele z tego nie wyszło więc wybieram Śląsk Wrocław chociaż pewnie Jagiellonia nie odpuści.
Tak na prawdę gdzieś tam z tyłu głowy ciągle mam nadzieję, że Wisła Kraków wygra PP i to oni zagrają w Europie ale mam obawy, że po pierwsze tego puchary nie zdobędą, a po drugie mogliby w Europie odpaść szybciej niż obecna czołówka Ekstraklasy.
1
@Stinger_ Jako czwartą ekipę Chciałbym Jagiellonię Białystok.Wydaję mi się że Pogoń Szczecin jeśli nie przez Puchar Polski to w tym sezonie będzie gdzieś na 6 miejscu i skończą poza Europucharami.
1
@FcPortoFan1999 Szczerze mówiąc to nie widzę Pogoni Szczecin zdobywającej PP. W ogóle oni trochę przypominają mi Tottenham, niby zawsze w czołówce, a trofeów na oczy nie widzieli.
1
@Stinger_ Bo są Polskim Tottenhamem.Dla mnie jedyną nadzieją dla nich na ten sezon jest ten mecz w Lutym przeciwko Lechowi w Poznaniu.Jak tam przegrają to w zasadzie mają po sezonie po czołówka zbyt dobrze punktuje a Pogoń za wiele marnuje..
1
@FcPortoFan1999 W ogóle jak dobrze pamiętam pomijając mistrzostwo Polski lepiej wygrać Puchar Polski niż zająć 2 lub 3 miejsce w lidze, a to dlatego, że wicemistrz i trzeci zespół zagra "tylko" w eliminacjach LKE, a zdobywca PP w eliminacjach LE.
0
@Stinger_ I to jest w zasadzie jedyna droga na uratowanie tego sezonu dla Pogoni Szczecin.Śląsk Wrocław wyciska maksa z tego sezonu,Jaga jest zbyt bramkostrzelna i jest jeszcze wielka trójka.Po prostu takie szóste miejsce dla Pogoni Szczecin jest zarezerwowane..a ten mecz w Poznaniu w PP to jedna z ich ostatnich szans na ugranie czegokolwiek w tym rozczarowującym sezonie.
0
@FcPortoFan1999 Teraz tak spojrzałem na ich wyniki i rzeczywiście Pogoń pucharów nie kolekcjonuje. W obecnej Ekstraklasie poza Pogonią tylko Korona, Radomiak i Puszcza nie zdobywali pucharów najwyżej rangi z tym, że Puszcza to debiutant w Ekstraklasie, a Radomiak też tych sezonów w najwyższej klasie rozegrał mało więc generalnie Pogoń i Korona jakaś markę u nas mają, lata w Ekstraklasie, a nigdy nic nie wygrali.
Oczywiście w kilku klubowych trofea były zdobywane bardzo dawno temu ale faktem jest, że historia to pamięta.
Nawet Wisła Płock, która co prawda nie gra w tym sezonie w Ekstraklasie ale kiedy była w czołówce potrafiła wygrać PP i Superpuchar.
0
@Stinger_ Pogoń Szczecin to generalnie klub Antypucharowy.W 2000 roku zdobyli wicemistrzostwo Polski przegrywając tylko z Polonią Warszawa Jerzego Engela.W 2010 roku zaś grali finał Pucharu Polski przeciwko Jagiellonii Białystok Michała Probierza...i oczywiście go przegrali.
1
@FcPortoFan1999 Pogoń zajmuje 7 miejsce w tabeli wszechczasów Ekstraklasy, a nigdy nie wygrali żadnego trofeum - trzeba przyznać duża sprawa biorąc pod uwagę, że to jednak czolowka polskiej piłki. Z TOP 20 Korona, a z TOP 30 Odrą Wodzisław i GKS Bełchatów bez trofeów. Nawet taka Odra Opole wygrała nierozgrywany już puchar ligi. Dawni bo dawno ale wygrali.
0
@Stinger_ Portowcy to nie jest klub na który warto stawiać że wygrają cokolwiek.Ja w tym sezonie się na nich przejechałem..