La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 954 Culés

konto usunięte

1

Może jestem dziwny, ale wolę Espanyol w drugiej lidze, a Real w pierwszej.


0

@tristan87 jesteś. Spadek realu to byłoby coś pięknego. Nawet kosztem powrotu espanyolu do La Liga.

1

@tristan87 Ja nigdy nie rozumiałem chęci kibiców do spadku największych rywali. Żadne inne mecze nie dają takich emocji jak gra z głównymi rywalami.

2

@AlexDark00 Ale bzdury. Nigdy nie zrozumiem takiego myślenia. To jest sport, a nie porachunki z gimnazjalnego korytarza. Barcelona potrzebuje w lidzej takie drużyny jak Real i RM potrzebuje Barcelony. SPORT potrzebuje takich drużyn w czołowych ligach.

konto usunięte

0

@AlexDark00 Nic o Lewandowskim? Zawiodłem się.

0

@AlexDark00 Tak jest, Barcelona potrzebuje żeby La Liga stała się jeszcze mniej atrakcyjna w porównaniu z innymi ligami

0

@marcin62 Kij z La Liga. Real jedynie do czego się nadaje to do spadku najlepiej do 4 ligi. Poza tym jest Atletico.

0

@AlexDark00 Ty serio jesteś kibicem Barcy? :D Z naszej perspektywy liga powinna być jak najbardziej atrakcyjna dla widza

0

@marcin62 Bez realu byłaby lepsza. Jest Atletico, Sevilla. Ostatnio Girona fajnie wygląda. Jest Betis. Ta liga bez realu, który wpływa na sędziowanie za sprawą swoich mediów, jest często przepychany przez sędziów.

0

@AlexDark00 Żaden z tych klubów nie stoi jeżeli chodzi o markę obok Realu xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?