- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
2
Widzę, że biegami narciarskimi chyba nikt się nie interesuje to może ktoś interesuje się biathlonem?
Właśnie trwa bieg sztafetowy ale wczoraj mieliśmy kolejne zawody indywidualne, a dokładniej bieg pościgowy i pierwsze zwycięstwo w sezonie odniósł Johannes Thingnes Boe. Podium uzupełnili inni Norwegowie Johannes Dale i Tarjei Boe. Czwarty był Holm Sturla Laegreid, a piąty pierwszy z reszty świata Szwed Sebastian Samuelsson, który stracił koszulkę lidera PŚ na rzecz starszego z braci Boe, Tarjei (35 lat) - fajna sprawa, że tak doświadczony Norweg zaczął tak dobrze sezon i w kolejnym starcie wystartuje w żółtej koszulce lidera. Wiem, że na przestrzeni całego sezonu biegowo z Samuelssonem i Johannesem Boe nie wygra ale jeśli będzie strzelał celnie to kto wie, może powalczyć o coś więcej niż "tylko" końcowe podium?
W klasyfikacji generalnej PŚ w TOP 10 mamy 7 Norwegów. Chyba wracają do formy i robią coś w stylu kolegów z biegów z tym, że tutaj Samuelsson powinien mocno się trzymać czołówki, a i ktoś z Niemiec i Francji może im zagrozić - w biegach raczej nikt nie myśli, że Norwegom można zagrozić na więcej niż pojedyncze zawody.
1
@Stinger_ Panie. Ze sportów zimowych to tylko skoki ;)
0
@Stinger_ Za czasów MF to był biathlon, teraz już nie ma biathlonu
0
@Stinger_ ja oglądam biathlon kiedy tylko mogę szczególnie kobiecy ze względu na nasze reprezentantki ale męski też zdaża mi się oglądać szczególnie sztafety i masówki.