- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
1
Patryk Dziczek jaki chętny do bitki z piłkarzami Lecha.Chyba naoglądał się wczorajszej gali Fame.
0
@FcPortoFan1999 albo chce sobie dorobić na walkach
0
@FrankliN7 Piotr Świerczewski(ten od kontaktów) po karierze piłkarskiej wybrał karierę freak-fightera,to samo Tomasz Hajto.
0
@FcPortoFan1999 Tomasz Hajto dostał taką ofertę, ponieważ jest memem, a nie dlatego, że jest byłym piłkarzem :D
0
@FrankliN7 Były komentator ale i dość znany obrońca z boisk Ekstraklasy.O jego karierze trenerskiej lepiej nie wspominać.
0
@FcPortoFan1999 nie ujmuję mu jako sportowcowi, ale popularność zawdzięcza w większej mierze konfliktowi z prawem i wielokrotnemu kompromitowaniu się jako "ekspert". Stąd ludzie go dziś głównie kojarzą i dlatego jest atrakcyjnym kąskiem dla organizatorów freak fightów.
0
@FrankliN7 Sławek Peszko zaś po karierze piłkarskiej zaangażował się w pasję działacza gali Cloud.Może i On kiedyś zawalczy w Oktagonie.
1
@FcPortoFan1999 ma takie prawo, ja ogólnie uważam te gale za szkodliwy twór społeczny (choć sama idea freak fightów mi się podoba, ale nie w obecnej konfiguracji). Natomiast nie dziwi mnie, że osoby, które są sportowcami/byłymi sportowcami, z których głównie się śmieją w sieci, wybierają taką drogę zarobku. I żeby było jasne, ja nie piętnuję ani Peszki, ani nawet Hajto, że ludzie chcą ich oglądać w takiej roli. To konsumenci są winni obecnej sytuacji.
1
@FrankliN7 Marcin Najman też czerpie korzyści z porażek i robienia z siebie klauna.
0
@FcPortoFan1999 to prawda. Chwała mu za to, choć osobiście nie zamieniłbym się z nim miejscami :D