La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 948 Culés

3

https://x.com/kyetweets/status/1733289551659946350

Wciąż mam nadzieję, że Rockstar kiedyś zrobi tak brudne, ponure i klimatyczne GTA jak legendarna 4

konto usunięte

6

@marcin62 Nie żeby co, ale od 4 wyszło tylko jedno GTA i zapowiedziane jest drugie. GTA 3 też było ponure. Wszystko ma swoją kolej, nie można robić serii takich gier wszystkich w jednym klimacie.

1

@marcin62 Trzeba czekać po prostu na część osadzoną w Liberty City i tyle. Na razie, tak jak @TheNekro94 zauważył, wyszło tylko jedno GTA po GTA IV, a kolejne jest dopiero w produkcji.

Choć GTA IV było dla mnie przełomowe i bardzo podobała mi się ta część, to jednak klimat był az zbyt ponury.

1

@TheNekro94 No właśnie ja mam wewnętrzne obawy, że już bardziej ponurego GTA możemy nie dostać (Pomijając fakt, że mogę nie dożyć 7 czy 8 części xD)
a wszystko przez tryb online, który musi być trochę fikuśny żeby dobrze się sprzedał

konto usunięte

0

@TheNekro94 Niby ta, ale GTA I i II też należały do tych bardziej ponurych odsłon. Widać, że Rockstar obrał inny kierunek tej serii.

4

@marcin62 Bo taki był klimat tego miasta gdzie sie 4 część działa , Los santos to takie hollywod wiec wiadomo ze klimat musiał być bardziej radosny , a aktualne Vice City czyli coś ala miami to już wogóle klimatem nie ponurości nie pasuje :D

2

@marcin62 Żyję w Polsce i taki ponury klimat mam za oknem od listopada do kwietnia, więc nie potrzebuję go także w grze wideo.

konto usunięte

0

@KamQiX Nie sadze żebyśmy wrócili do Liberty City. Jakbym miał obstawiać, to kolejna część będzie w jakiejś nowej lokacji. W sensie GTA 7 oczywiście.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?