La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1313 Culés

0

Człowiek ogląda takie City, fajne meczycho, szybka wymiana piłki cyk cyk duża fizycznosc bardzo szybka gra, a w perspektywie wieczorem Xaviball i wszystko co przeciwne do tego :D

konto usunięte

3

@Seledynowy No to nie oglądaj, co to za problem

konto usunięte

1

@Seledynowy Nie marudź, bo z Atletico ładnie to śmigało, tylko skuteczność zawodziła.

0

@MesQueUnClub96 kibicem się jest, a nie bywa to i się mecze ogląda kolego

konto usunięte

0

@Seledynowy no ale to ty masz jakiś problem a nie ja

0

@MesQueUnClub96 ja nigdzie nie napisałem że mam jakiś problem wbrew pozorom napisałem prawdę patrząc na ostatnie mecze nie licząc atletico , to Ty sie spinasz i tworzysz problemy na wirtualnym forum służącym do wyrażania swoich opinii

0

@Seledynowy Mówisz że te szejkwe City zmiotło z planszy 2:1 ten klub z wioski?

0

@PatrykBarca nic takiego nie napisałem, napisałem tylko że tam jest szybka gra tj wymiana podań, zmiany pozycji, wystawianie się do zagrania jakiekolwiek schematy w rozegraniu itp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?