- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1090 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1090 Culés
1
Żarty żartami ale "Xavi jest drugim trenerem Barcelony z najgorszymi wynikami w barwach Barcelony od 15 lat. Ma nawet niższy procent zwycięstw niż Quique Setién (64% vs 62,16 %). Jedynie Ronald Koeman (58,2 %) był groszy." Po takim czasie i z taką kasą wydaną na "wzmocnienia" powinno oznaczać zwolnienie. My praktycznie nie mamy żadnego planu ataku. Gramy na zasadzie "co nam wyjdzie". Rozumiem że trener nie zrobi nic jak napastnik za 55 baniek nie trafia z trzech metrów albo skrzydłowi nie mają pojęcia o grze na skrzydle no ale ludzie ktoś się przecież na tych konkretnych zawodników zgodził. To nie jest sytuacja "sorry Xavi nie ma kasy żeby ci kogoś sprowadzić i grasz tym co jest". Rozumiem też że nie będzie wygrywał 100% ale miejmy chociaż jakiś plan. Żeby człowiek jak włącza telewizor mniej więcej wiedział jaki jest styl gry tej drużyny.
Najwyższy czas odejść od mitycznego DNA bo piłka poszła do przodu a i zawodnicy nie są jak kiedyś.
0
@Kazragore Z czym d ludzi z takim atakiem. Kogo my mamy? Prawda jest taka, że tylko Yamsl się nadaję. Ci z tego, że wydaliśmy tyle kasy, Raphinha to jest po prostu niewypał transferowy. Co ci Xavi ma z nim zrobić? Chłopak nie nadaję się na takim
0
@Kazragore Stary zobacz sobie z jakim składem grał Koeman. Jakby Koeman miał taki skład jaki posiada Xavi to jest inna rozmowa w tym momencie!
1
@ziomal88 Poniekąd w tym zdarzeniu "Po takim czasie i z taką kasą wydaną na "wzmocnienia" powinno oznaczać zwolnienie". Do tego nawiązałem.