La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

0

Najbardziej mnie w naszej aktualnej sytuacji rozbraja podważanie jakości kadry. Mamy w swoim składzie zwycięzców LM, wielokrotnych mistrzów lig krajowych i zdobywców pucharów, reprezentantów najmocniejszych zespołów narodowych, młodych zawodników, których obserwują najlepsze zespoły jak City czy Bayern, a robimy z nich patałachów co nie potrafią grać w piłkę. To już nie ta kadra sprzed 2/3 lat gdzie ponad 50% stanowiły dzieciaki podczas swojego pierwszego sezonu z dorosłej piłce, weterani oraz piłkarze średniej jakości jak Braithwaite. My po prostu nie potrafimy od dłuższego czasu z tych piłkarzy wydobyć „ich” poziomu i stad przekonanie o ich brakach w jakości. Większość zawodników, którzy to trafia prędzej czy później zjeżdża ze swojego poziomu. Nawet ta Girona pokazuje, że stosunkowo średnia kadra z pojedynczymi mocnymi jednostkami może prezentować się świetnie jeśli jest dobry plan i piłkarze wiedza co maja grać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?