La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 948 Culés

3

Piękny wsad;

0

@takisobiektos Chet zjada tego Wembe. Tu widać gołym okiem, że w Spurs niema grajka, który by Wembe wzniósł na wyższy poziom.

konto usunięte

1

@takisobiektos a i drużynowo to SAS idą ładnie, bo rekord porażek z rzędu ustanowili:)

1

@Barca1992 To prawda jednak do Pistons jeszcze im daleko ;D

1

@fart 2 lata różnicy też, ale fakt Chet ma SGA, a Wemby ma Sochana :D

1

@takisobiektos To prawda 2 lata różnicy natomiast przypominam, że Chet nie grał rok w kosza gdzie Wemba roznosił rywali we Francji.
I tak jak napisałeś dużo daje SGa i cały OKC gdzie drużyna już jest skrojona pod Playoffs. Obawiam sie tylko jednego, że ten potężny hype na Wembe da mu statuetkę Najlepszego debiutanta, że to nie będzie wybór czysto sportowy a właśnie konkurs popularności czy kto ma więcej followersów na TT czy Insta. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?