La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

9

Pan Grzegorz Braun jakim by nie był erudytą, jakich by słusznych, mniej słusznych, czy głupich interwencji poselskich nie podejmował, to niestety przede wszystkim jest oszołomem.
Jest granica pomiędzy byciem wyrazistym w poglądach, a dopuszczaniem się takich akcji. To jest niepotrzebne obniżanie i tak już niskiego poziomu debaty publicznej, kultury sporu politycznego.
Przecież to tylko da wiatr w żagle wszelkiej maści gamoniom, którzy "zawodowo tropią" antysemityzm, rasizm itd.
Dostali tu jak na tacy polskiego nienawistnika i mogą rozpocząć swój klangor w społecznościówkach i tradycyjnych zachodnich mediach. Utwierdzając głupi stereotyp, niemający za wiele wspólnego z rzeczywistością.
Bo Polska przy Niemczech, Francji, Belgii itp. to wzór jeśli chodzi o przejawy antysemickich zachowań.
Szurom się pewnie spodoba "akcja z gaśnicą". Całą resztę znowu skutecznie, jeżeli nie odepchnie od Konfy, to przynajmniej wprawi w zażenowanie.
No ja czuję żenadę...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?