- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 690 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 690 Culés
4
Posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska złożyła w Sejmie wniosek o uzupełnienie porządku obrad o przegłosowanie uchwały Sejmu, która potępiłaby zachowanie Grzegorza Brauna, posła Konfederacji. Ugrupowanie domaga się także odwołania Krzysztofa Bosaka z funkcji wicemarszałka Sejmu. To on prowadził obrady, gdy doszło do skandalu, a chwilę później dopuścił Brauna do głosu. Zdaniem Żukowskiej Bosak nie poradził sobie z prowadzeniem obrad. - Musiał je przejąć pan marszałek Hołownia - zauważyła. [gazeta.pl]
Nie no, jeżeli powodem ma być dopuszczenie Brauna do głosu to XD Po to jest tryb sprostowania żeby poseł mógł odpowiedzieć na zarzuty w jego stronę a jak już odpowiadał to Hołownia już wbił na fotel
@Kondziubarca @tomek8756 @Barca1992 @michal26 @hayek
0
@Kgorecki2500 oby odwołali. Zgodzili się iść do wyboru z takim kimś jak Braun to niech mają konsekwencje. Może wtedy coś zmienią
12
@Kgorecki2500 Absurdem jest to co zrobił Braun i to musi ponieść srogie konsekwencje, jak i to się musi odbić negatywnie na Konfederacji. Z drugiej strony klasycznie Żukowska poleciała za daleko z tym odwołaniem Bosaka, tym bardziej że to nawet dla Bosaka była pewnie szokująca sytuacja.
0
@macio_944 Ale jak najbardziej mam nadzieję, że Braun poniesie konsekwencje. Najrozsądniejsze byłoby chyba "podkupienie" jednego posła od Brauna (jest jeden w teorii bezpartyjny) i w ogóle zakończyć współpracę z Konfederacją Korony Polskiej i przygarnąć jakieś mniej skrajne ugrupowanie i już zacząć budować sobie poparcie
5
@Kgorecki2500 no właśnie. Ale to jest Żukowska. Nie wymagaj zbyt wiele.
3
@macio_944 popieram w 100%