La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 598 Culés

0

Jaka to jest masakra, w dwóch meczach z Grinoa i Atwerpia(pierwszy raz w LM) tracimy łącznie 7 bramek. Wina obrony jasne, wina Deznela? Jasne za wysoko ustawia linię obronny. Ale jak to wygląda! Nie ujmując tym klubą ale władowali nam masę bramek. Kiedys Real miał podobną taktykę, tracił dużo ale strzelał zdecydowanie wiecej ;) Patrząc na poziom gry, brak zwłaszcza kontr które obecnie są kluczowe to jesteśmy w d.... Masa bezproduktywnych podań. Marnujemy potencjał wielu graczy. Jeszcze jak by Denzel się publicznie nie wypowiadał to większości kibicom ciśnienie było by na niższym poziomie. Serio czy Laporta nie powinien zareagować na jego debilne wypowiedzi i zakazać wypowiedzi dla mediów ? On nie widzi tych steku bzdur?!! Szkoda bo z legendy staje się przez to pośmiewiskiem ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?