- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 916 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 916 Culés
0
Borek próbuje się wybielać i robić z siebie wielkiego biznesmena. Ale typ ma przerośnięte ego. W wydziale dla Mai Strzelczyk twierdzi, że Polsat dawał mu 4 razy tyle niż KS, udział w reklamach itp. Szkoda, że wcześniej mówił, że go z Polsatu wywalili bo zaczął kręcić na boku inne interesy.
Ale to jest śliski typ
Jak ktoś ma chwilę, to tutaj można zobaczyć
https://vm.tiktok.com/ZGeLCNqPw/
1
@mrboom Ale oni iu dawali sporo kasy, w zamian za rezygancje z KS. Nie wiem gdzie tu wybielanie. Chłop jest często odklejkny , gada banały. Ale no fakty są takie że w momencie stratu KS to on był zdecydowanie bardziej rozpoznawalny niż Krzysiu.
0
@PatrykBarca i mając do wyboru dla przykładu niepewne 50 tysięcy miesięcznie, a pewne 200 tysięcy, wybrałby ta pierwszą opcję? No na pewno.
On myśli, że on tylko im użyczył nazwisko, że nic nie będzie musiał robić. To że był bardziej rozpoznawalny to jedno, ale Stanowisko też nie był nołnejmem, a i pojęcie o biznesie i jak go prowadzić, miał pewnie dużo większe.
2
@mrboom gdzie tam próba wybielania? Przedstawił suche fakty. Doskonale to pamiętam. Jeszcze pamiętam, że rozmawiałem z kumplami i zastanawialiśmy się po co im Stanowski, który był przy pozostałej trójce nikim
0
@Safrani -nie patrzmy na to co kto robi,
- nie rozliczamy się z "klików",
- 80% zysków to i tak sponsorzy
Wcale nie wybiela swoich działań. Gdyby nie te kliki, to by tych sponsorów nie było. W skrócie, ja coś tam zrobię, ale jestem potężnym Borkiem i Was wypromuje. Jak można mówić o promocji jak go tam prawie nigdy nie było?
1
@mrboom ale to właśnie Borek na dzień dobry przyciągnął najwięcej partnerów biznesowych. I to jest fakt. A dobry start jest najważniejszy w każdej branży
0
@Safrani no i chłop myślał, że jego rola w tym biznesie na tym się kończy :D
2
@mrboom Chłop był tam gdzie chciał. Czyli w formatach o piłce, paru hejtparkach.
A Stano poszedł w kilku programy z cymbalami , albo o polityce bo to się sprzedaje.
No nie każdy by chcial to robić. I skoro sie umówili na coś na początku ,to tak mu pasowało.
0
@PatrykBarca no ale widocznie umawiali się trochę inaczej, skoro się rozpadło, a tekst kim jest Stanowski dla Kanału Sportowego to już klasyk :)
Pozdrawiam:)
0
@mrboom No rozpadło się bo umawiali sie na coś. Stanowski urósł, wyrobił sobie marke dzięki akcjom z jakimiś Janoszek i różnymi patusami i chcial nagle więcej. Dlatego się rozpadło o czym sam Stano mówił że umawiali się także ale on chciałby inny podział zysków. :)
0
@mrboom skąd Ty wiesz co Borek wtedy myślał? Zwierzał Ci się?
0
@PatrykBarca umawiali się na dzielenie po równo, zgoda, ale skoro chłopaki mieli problem coś sami stworzyć, nagrać, czy napisać parę zdań, to chyba każdy by się zirytował?
@Safrani ale co Ty takie pierdoły piszesz, wystarczy trochę pomyśleć i wyciągnąć wnioski z jego działalności i z tego co mówi
0
@mrboom to Ty pierdoły piszesz typu, że ktoś coś myślał, jakbyś miał wiedzę w temacie.
Tam się czterech dorosłych gości na coś umówiło i założyli spółkę. Niewątpliwie Borek był tam na start najbardziej rozpoznawalny i niewątpliwie to on najbardziej przyciągał partnerów. A to, że potem nic nie robił, lub niewiele? No cóż, to wynikało właśnie z tej umowy
0
@Safrani idąc Twoim tokiem rozumowania, widziałeś tę umowę? No właśnie, a piszesz, jakbyś widzial i wiedział na co się umówili
1
@mrboom o tym właśnie mówił Borek. I póki co nikt nie powiedział, że było inaczej.
1
@mrboom Nie mieli problemu bo każdy coś tworzył. Im po prostu starczało to. Nie chcieli nic robić na siłę, iść w politykę czy programy z imbecylami.
Krzysiowi to nie starczało i odszedł proste.