La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 862 Culés

4

Jestem mega ciekaw co oni robią na treningach bo:
- brak jakiegokolwiek pomysłu na gre
- brak schematów, które często widać u innych drużyn
- problem z przyjęciem piłki od kilku meczów jest mega widoczny
- ogromny problem z wykańczaniem akcji

Za te cztery aspekty odpowiada sztab trenerski i ich przygotowanie zawodników do gry. A to kompletnie nie funkcjonuje od dwóch miesięcy.

Już nie wspomnę o braku zmian i odpowiedniej reakcji.

0

@Matt_i1992 co Ty chłopie pierdzielisz? Jeżeli drużyna gra tak źle to skąd się bierze to xG?

3 ostatnie mecze ligowe to xG 9,19 do 3,3 a w tym czasie strzeliliśmy 4 bramki tracąc 5. Nie tworzy się tylu okazji nie mając pomysłu na grę...

0

@Matt_i1992 na treningach to wszyscy ladują w okienka a przychodzi mecz i padaka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?