- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1128 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
25
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1128 Culés
0
Można krytykować Xaviego za wybory personalnego ale też wiele opcji to on nie ma.
Natomiast do tych co po tym meczu uznają Xaviego za głównego winowajcę pytam jakie konkretnie rozwiązania taktyczne w tym meczu wam się nie podobały?
Konkrety poproszę .
1
@Roobo
Ciężko wybrać, skoro nie było żadnych.
1
@Roobo rozwiązania taktyczne i Xavi :D
0
@norbi77 Typowe,jak nie ma argumentów to i taka odpowiedź.
Jak nie ma żadnych rozwiązań taktycznych to dlaczego nie walczymy o utrzymanie jak Sevilla czy Celta które mają o wiele większy potencjał?
0
@Roobo
Bo mamy lepsze indywidualności od pozostałych. Dzisiaj miałeś przykład przy golu na 0:1.
0
@norbi77 To była akcja indywidualna? xD
0
@Roobo
Mamy lepsze "indywidualności". Nie pojmujesz znaczenia tego słowa?
De Jong nie zagrał takiej piłki, bo mieliśmy wypracowany taki schemat, tylko dlatego, że dostrzegł okazję i ją wykorzystał podając do Rapinhi.
Jakby to był np zawodnik Celty, to by jej nie zagrał, bo mógłby sobie najwyżej "nogę skręcić".
"Lepsze indywidualności"
Dotarło?
0
@norbi77 Aha czyli można powiedzieć tak o każdej bramce np. City.
Jakby tam nie grał KDB czy Alvarez tylko Milik i Pablo Torre to też mogli by sobie tylko nogę skręcić
Skąd wiesz co jest schematem a co nie jest?
Siedzisz na każdym treningu Barcy i odprawie taktycznej?
0
@Roobo
Serio?
Nie widzisz różnicy w bramkach i grze obu zespołów? :D
W MC każdy z zawodników wie co ma grać i jak się poruszać, a u nas mamy chaos i nic więcej. :D
Gdyby nie indywidualne przebłyski, to bylibyśmy w dole tabeli.
0
@norbi77 Dzisiaj według ciebie to był chaos?
To kompletnie inne mecze oglądaliśmy.
Z Gironą owszem był ogromny i niedopuszczalny chaos.
Wiedzieliśmy co mamy dzisiaj grać i był to schemat bo cały czas wybiegaliśmy za plecy obrońców i te piłki były tam zagrywane, tak zdobyliśmy bramkę.
Po za tym w ostatnich trzech spotkaniach wykreowaliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych,bez odpowiednich schematów nie da się tego zrobić a przypominam nasze trio ofensywne jest Dramatyczne.
I gdzie ty widzisz te indywidualności?
Jedynie FDJ zagrał tak jak trzeba,w poprzednich meczach grał słabo.
Pedri nie jest sobą, Cancelo w kratkę.
Obrońcy popełniają masę błędów indywidualnych,Balde gra na jakimś hamulcu,Gundo w rozegraniu okej ale lubi mu się przydarzyć poważna strata i też ma problem ze skutecznością.