La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 945 Culés

7

Gilgeous-Alexander jest niemożliwy. Co ten gościu wyprawia, to mi przypomina najlepsze czasy DeRozana, czy Leonarda. Fantastycznie gra w końcówce teraz i prawdopodobnie game winnera zasadził.

Edit. Tak jest! To był rzut na ważną wygraną na wyjeździe.

Btw. Ten Holmgren idealnie by się wpasował do Lakers jako do wyjściowej piątki, jako to brakujące ogniwo. Za dobry kontrakt myślę, że by przyszedł.

@Encore @fart @BartqRKO

1

@michal26 No SGA jest topka juz teraz w lidze

konto usunięte

1

@michal26 Właśnie włączyłem końcówkę i OKC świetnie to rozegrali. SGA z zimną krwią rzucił tego jumpera.

Holmgren jest nietykalny i za żadne skarby nikt go nigdzie nie odda.

0

@BartqRKO Holmgren musi wygrac debiutanta roku

0

@BartqRKO nie no ja to żartem mówiłem i bardziej marzenia ścietej głowy. Nikt go nie weźmie, bo to jest kapitalny pick zeszłorocznego daftu. Bez szans.
Lakersom chyba zostanie znowu Howard, albo McGee

konto usunięte

0

@michal26 O tej godzinie to je nie rozróżniam żartu czy sarkazmu od czyjejś rzeczywistej opinii xd
@Encore Nie wiem czy musi, ale imo też bym mu na ten moment dał.

0

@Encore @BartqRKO aczkolwiek zupełnie poważnie, to taki Capela mógłby dołączyć. W Atlancie ma o tyle ciężko, że playoffs mogą go ominąć.
Lauri Markkanen z Utah Jazz bardziej typ PF, ale też by mógłby dojść, bo pewne miejsce w 5 znajdzie w Lakersach.
A z takich centrów to myślę, że jeszcze realny do wyjęcia w styczniu Andre Drummond z Chicago. Ale czy to będzie aż takie wzmocnienie?

0

@BartqRKO ja też to tak napisałem, że sam bym pomyślał, że na poważnie pisze, więc luz

0

@BartqRKO @Encore no jednak Wembi też swoje robi..

konto usunięte

1

@michal26 Capela to większość czasu spędza lecząc kontuzje, Lauri jest za drogi i Lakers nie mają co za niego oddać, a Drummond to jest cienki jak nie wiem co.

Ogólnie to Markkanen może trafić do OKC. Tak jest przynajmniej przymierzany, a Utah są gotowi nim handlować. Thunder picków mają 140 tysięcy, a i Giddeya mają do oddania.

0

@BartqRKO Lakers mają DeAngelo i Hachimurę a to już coś.

konto usunięte

0

@michal26 No ale nie mają picków i tutaj rozmowa się raczej kończy. Taka Oklahoma ma nieporównywalnie więcej do zaoferowania.

0

@BartqRKO no tak, ale to też nie jest tak, że bez picków nie jesteś w stanie kogoś dobrego ściągnąć. Ponoć Lakers mają mocno działać w styczniu

1

@michal26 Tak jak napisał @BartqRKO bez picków to nie ma o czym rozmawiać. Pamiętaj, że jako strona aktywna musisz druga stronę do trejdu przekonać i tu ten pick odgrywa decydujaca rolę. Wszyscy w lidze widza, że czegoś bardzo potrzebujecie i to wykorzystaja. Lakers z tym swoim I rundowym z 2029 nie maja za bardzo mocy. To raz a dwa chyba nie sadzisz, że wymienisz DaRussella jeden do jeden za jakiegoś kozaka? Na 100% tak nie będzie a oddanie Hachimury czyli gościa który daje pkt i energię z ławki to również strzał w stopę. Jak widzisz pole manewru Lakers jest dośc ograniczone. Uważam, że skończy się tak, że pozbieracie kogoś za minimum i to będzie wszystko. ;)

1

@fart no zobaczymy. Czas pokaże :) pewnie się skończy na LaVine

konto usunięte

1

@michal26 Myślę że @fart jako fan Bostonu bardzo ucieszyłby sie jakby Lakers wzięli Lavine xd Dla mnie to proszenie się o kłopoty z ich strony.

0

@BartqRKO no serio aż tak negatywną masz opinie? Bo jednak do Russella Westbrooka trochę daleko mu wciąż.

I tak twierdzę, że bardziej oni potrzebują podkoszowego, bo mają taki a nie inny styl gry (twarda obrona, wjazdy pod kosz). Brak Davisa z SAS był aż nadto widoczny

0

@BartqRKO Oj bardzo bym się ucieszył ;D

konto usunięte

1

@michal26 Oczywiście możemy jedynie spekulować, ale no dla mnie transfer Lavine do Lakers czy do Sixers będzie równoznaczny z katastrofą. Nie bez powodu tyle lat siedzi w tych Bulls i nikt nie był chętny aby go stamtąd wyciągać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?