La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1331 Culés

0



Ten uczuć kiedy mobilny port oferuje lepszy klimacik niż wersja na peceta. :|

3

@marcin62 i graj se w to na 6 calach. Jak tam sterować wygodnie w ogóle ?

1

@marcin62 Ale kolory *.*

0

@bartekvisca można podłączyć pada. Ja gram na padzie, ale tak czy siak rendering występuje plus spadki klatek. Mimo wszystko za tą cenę się opłaca

0

@VegetaPolska można podłączyć pada z ps5?

0

@marcin62 Ty chyba nie widziałeś jak ta gra działa, fajnie że dodali filtr z PS2 który potem usunęli w wersji PC i nie przywrócili w DE, ale nadal na IOSie gra ledwo działa, a na Androidzie musisz grać w minimalnej rozdzielczości która wygląda jak gówno bo innaczej będziesz miał 15 klatek z regularnymi spadkami do 5

0

@Klejnot_Nilu Mi się rozchodzi o sam filtr z którego wersja pecetowa została wykastrowana a nie o to jak gra chodzi na telefonie. :|

konto usunięte

1

@marcin62 filtr Meksyku z Breaking Bad.

0

@LionelM95 z ps5 to nie wiem. Ale z PS4 tak. Naciskam jednoczenie share i przycisk PS a potem włączam bluetooth. Tam pojawia się wireless controller. I gramy. Możesz spróbować z ps5

0

@VegetaPolska Oki dzieki

0

@LionelM95 daj znak czy działa też od ps5

1

@VegetaPolska jak sprawdzę kiedyś to napisze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?