La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

1

No Kot skoczył tak, że ma prawo myśleć o drugiej serii.

0

@michal26 Z dalszego przebiegu tej pierwszej serii niestety szanse Maćka Kota na punkty PŚ są nikłe.

1

@Stinger_ no wręcz znikome niestety. Tak samo zresztą jak Wasek i Żyła. Dla Kota i Wąska okolice 30 miejsca są względnie ok, ale Żyła to pierwsza 15-20 powinna być regularnie..

0

@michal26 W teorii tak ale za miesiąc Piotr Żyła skończy 37 lat - myślę, że przyzwyczaiłeś się do tego nazwiska dlatego uważasz że TOP 15-20 dla Żyły powinno być czymś normalnym ale wiemy, że to jednak jest już dość zaawansowany wiek jak dla skoczka czy nawet sportowca, a mimo to wciąż numer 2 w kraju... Ja powiem inaczej - życzę naszemu TOP 3 jak najlepiej ale jak wymagać to właśnie od Pawła Wąska, a nie od podwójnego mistrza świata już prawie 37-letniego Piotra Żyły .

Adam Małysz w tym wieku był już bodajże 3 lata poza skokami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?