- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1067 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1067 Culés
0
Lewandowski chyba naprawdę ma w kontrakcie gwarancję gry. Inni tak tragiczni piłkarze czyt. Roberto, Romeu i Alonso siedzą tam, gdzie powinni czyli na ławie.
3
@AlexDark00 Nie, inni tragiczni zawodnicy też grają, a świadczy o tym, że straciliśmy 8 bramek w trzech ost. meczach.
0
@AlexDark00 Kounde ma to samo w umowie chyba;
3
@AlexDark00 Inni słabi z 11 czemu grają? No i wczoraj Lewandowski zagrał nieźle, ale to trzeba oglądać.
0
@Bagsik88 Nieźle xd Chyba mamy inne standardy jakości xd No ale twój bożek prezentuje tak denny poziom więc nie dziwię się, że dla ciebie to było nieźle.
1
@AlexDark00 A hejter co może napisać do tego nie oglądający?
2
@AlexDark00 wczoraj nie było za źle, jedna okazje zmarnował ale zdecydowanie przyzwoity występ
1
@Bagsik88 jak on nawet nie potrafił docenić klasy Lewego w finale SPH albo wymyślał absurdy o kadrach żeby umniejszyć Lewemu
0
@mekston Ale was boli słabość Disneya xd Przykro się na to patrzy, że gość gra na tak niskim poziomie, a wy z miłości do niego wymyślacie teorie o niezłej grze.
1
@AlexDark00 https://www.sofascore.com/valencia-barcelona/rgbsDgb#id:11369432,tab:lineups
Co teraz hejterze wymyślisz?
2
@AlexDark00 przykry to jest taki hejt;)
Jak Lewy gra słabe mecze to pisze o tym.
Jego przyjęcia piłek od pewnego czasu to jest często dramat ale jeśli zagra niezły mecz jak ten wczoraj to trzeba to normalnie ocenić a nie jak Ty „słysze Lewy to z góry umniejszam”.
Tak jak nawet umniejszałeś 5 bramek w 9 minut po wejsciu na boisku gdy Twoja drużyna przegrywa 0-1. To było totalne odklejenie.
0
@mekston Niezły mecz, a to on z 2 bramki strzelił, czy spartolił dobrą okazję i miał sporo strat? Chcesz zobaczyć jak wygląda niezły mecz 9tki to sobie odpal mecz Lautaro Martineza.
0
@AlexDark00 tak niezły mecz, zacznij oglądać te spotkania, a potem się wypowiadaj.
O ile kojarzę to już się popisywałeś z porównaniami gdzie był Lewy w wieku Lautaro. Wystarczy tego.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Teraz się wiekiem zasłaniają, a jeszcze wcześniej było, że Lewy jak wino. Idealne budowanie wytłumaczenia xD
0
@AlexDark00 Lewy wciąż w poprzednim sezonie zdobył króla strzelców, a najmłodszy nie jest.
Na razie Lautaro daleko do osiągnięć Lewego.
Bardzo fajnie zaczął ten sezon, gra swój topowy sezon obecnie - zobaczymy jak dalej będzie wyglądać jego kariera.
0
@mekston Najsłabszego od 22 lat. Messi grając na skrzydle walił 40 goli xd O Ronaldo nie wspominając.
0
@AlexDark00 Messi co najmniej 40 goli w lidze to walnął w sezonie 14/15. Jak widać nawet Leo nie robił tego sezon po sezonie.
Natomiast to też pokazuje klasę Lewego, że w ogóle porównujesz go tutaj do Leo.
Wg mnie to nie ma sensu, szczególnie, że nie wiem jaki piłkarz nie wypada blado przy Leo, więc to dobre xd.
0
@AlexDark00 wszystkie gole z gry, a to też nieco zmienia. Do tego drugie miejsce w kanadyjce. Zdecydowanie wybronił się w 1 sezonie gry u nas.
Ważny udział przy wygraniu mistrzostwa i SPH.
0
@mekston Masz rację pokazuje to klasę Lewego, czyli, że nie jest, nie był i nigdy nie będzie na poziomie najwyższej jakości. Porównuję do Messiego, żeby pokazać przepaść dzielącą Disneya i Leo.
0
@mekston Czyli bez karnych jest tylko dobrym napastnikiem. Do tego większość to były patelnię na pustaka. Messi potrafił zrobić gola z niczego, Suarez również. Nawet taki Benzema też. Lewemu musisz podać na 3 metry od bramki, bo inaczej będzie cienki, a ostatnio nawet to nie wystarcza.
0
@AlexDark00 miedzy Leo a kazdym pilkarzem jest ogromna różnica
Nie zmienia to faktu że Lewy przez lata był kapitalną „9”
0
@AlexDark00 Lewy tez zdobywal gole z niełatwych sytuacji
0
@mekston 5 metrów od bramki to faktycznie ciężka sytuacja patrząc po tym co ostatnio wyprawia xd
0
@AlexDark00 Suarez nie raz takie marnował również