La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 948 Culés

1

Browns vs Bears
Ostatnie sekundy Browns prowadza 3 pkt.
Hail Mary w wykonaniu Ekipy z Chicago. Biali musza złapać piłkę w polu punktowym, żeby wygrać mecz.
Na piłce Fields. Rozglada się, szuka, potężna laga i.... chłopie łap piłkę!!!!
Browns to biora. Brawo Przegrywy z Chicago.... ;D



konto usunięte

0

@fart
W sumie nie rozumiem, czemu nie przyznano przyłożenia?

0

@Awtameok_Klana Z prostego powodu bo ten w białej koszulce miał złapać piłkę. Wypadła mu i goście w pomarańczowych strojach przejęli piłkę. ;)

konto usunięte

0

@fart
Chyba chodzi o zasadę trzymania przez jakiś czas. Bo przecież miał ją w rękach i nawet formalnie, to ona mu nie wypadła. Prawdę mówiąc, nawet nie wiem co on zrobił, że wyrzucił piłkę w górę. Piłka odbiła się od jego klatki piersiowej?

0

@Awtameok_Klana No nie, On nie złapał tej piłki. Widać, że piłka się wyślizguje i zgodnie z zasadami zawodnik musi piłkę mocno trzymać w dłoniach. a tu nie ma mowy o czymś takim. Żle obliczył lot :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?