La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1336 Culés

7

Taki Michel pracuje 2 lata w takiej Gironie i wyraźnie widać efekty jego pracy, z drugiej ligi do 1 miejsca w La Liga, przy okazji ciekawa dla oka piłka przy odejściu kilku kluczowych graczy, a Xavi tylko ciągle powtarza, że drużyna jest budowie i potrzeba czasu, chłop już tu 2 lata jest a na razie to jest duży regres porównując z zeszłym sezonem. Obrona nie wie jak ma grać, a pressing zerowy. We wrześniu ostatni mecz kiedy Barca zwyciężyła przewagą 2 goli, w meczu z Antwerpią, a od tamtego czasu tylko dobra połówka z Realem i dobry mecz z Atletico. Ciężko w tym sezonie ogląda się Barcę.

7

@Pawel13sz Trener, który dobrze pracuje, przy silnej kadrze robi postęp. W Barcy tego nie ma, jest widoczny regres.

0

@Pawel13sz Praca w Barcelonie nie a Gironie to nie to samo. Trener Girony równie dobrze mógłby mieć lepsze wyniki jak i styl, ale równie dobrze mógłby sobie nie poradzić, to nie jest takie proste.

0

@Pawel13sz Zatrudnisz takiego Michela i bijemy się o 3 miejsce, niestety.

0

@Pawel13sz masz racje. W Rayo po 2 latach docenili jego efekty pracy i wylecial w marcu z roboty. W Huesce docenili go jeszcze bardziej, bo po 1,5 roku z przerwa na covid wreczyli mu docenienie oraz bezterminowy urlop poza klubem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?