La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 627 Culés

28

TVP - nasze pieniądze z podatków. Prawie 3 miliardy, które mogły trafić do np. Szpitali poszły na kampanie, szczucie i inne wybryki PiSu. Do tego jeszcze np. zakrywali logo WOŚP, który zbiera hajs na te szpitale bo TVP takie pieniądze odebrało na rzecz dobra PISU.
TVN - prywatna kasa inwestorów. Mogą robić tv tak jak im się podoba. Nikt nie mówi eleven kogo mają wpuszczać do studia przed meczem, a płacenie za to to wolny wybór. Za TVP niestety musimy płacić.

To dla tych wszystkich kretynów, którzy nie rozumieją dlaczego większość chce przywrócić TVP do porządku i usunąć tych wszystkich pisowców traktujących tę telewizję jak własną i używających perfidnie do własnych celów.
Ilu idiotów w internecie nie ogarnia tej podstawowej zasady to jest jakiś dramat. Szkoda nerwów żeby to tłumaczyć, ale cieszy, że większość w narodzie ma iq większe od orzeszka ziemnego i rozumie sytuację.

konto usunięte

0

@kuz w internecie? Wytłumacz to moherom. One uważają, że nie płacą za TVP.

1

@pioz123 O nich nie wspominam, bo to wiadomka, że głupota tam panuje. Gorzej z ludźmi z dostępem do neta i możliwością weryfikacji informacji, idącymi nadal ślepo za pisuarami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?